Центральна Публічна Бібліотека "Почайна"

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну кожен українець зробив свій вибір.

Хтось взяв до рук зброю, доєднавшись до лав ЗСУ, хтось допомагає армії в тилу. Серед них багато і культурних діячів: акторів, музикантів, режисерів, кінооператорів, які стали справжніми воїнами. 

Крім своєї творчої діяльності, вони ще і свідомо стали на захист нашої країни. Серед них: Олег Сенцов, Ахтем Сеїтаблаєв, Дмитро Сова, Володимир Ращук, Максим Девізоров, Геннадій Попенко, Олег Іваниця та інші.

На жаль, багато митців віддали своє життя за нашу країну і назавжди залишаться в пам’яті українців. Серед них актори: Олексій Хільський, Василь Кухарський, Юрій Феліпенко, Максим Неліпа.

Але як сказав режисер Олесь Санін: «За лицарями не плачуть. Про них складають легенди. Честь!» Їхня жертва є символом мужності, патріотизму та незламності українського народу.

Ми дуже вдячні нашим справжнім воїнам, за можливість жити і працювати! Пропонуємо до вашої уваги газетно-журнальні видання (журнал «Кіно-Театр», газета «Літературна Україна»), де ви можете переглянути інформацію про наших митців-воїнів.

{gallery}biblioteki/pochaina/2025_gallery/2025_07_16{/gallery}


Адреса ЦПРБ "Почайна"

Завітати до нас

Адреса

просп. Оболонський, 16

⮞ Як добратись

Метро: ст. "Мінська" або "Оболонь"
Тролейбуси: 24, 34, 47 - їхати до зупинки "Ст. М. "Мінська""
Автобуси: 50, 73, 102 - до зупинки "ст. м. Оболонь"; 99 - до зупинки "ст. м. Мінська" 
Маршрутні таксі : 164, 224, 464 - їхати до зупинки "Ст. М. "Мінська"


Графік роботи

Понеділок 11:00 - 19:00
Вівторок 11:00 - 19:00
Середа 11:00 - 19:00
Четверг 11:00 - 19:00
П'ятниця вихідний
Субота 11:00 - 18:00
Неділя 11:00 - 18:00

Останній день місяця - санітарний


Контакти

Абонемент: 063-510-71-17
Читальна зала: 063-510-71-18

Відвідувань ЦПРБ "Почайна"