24 квітня 2023 року в приміщенні Центральної публічної районної бібліотеки Оболонського району м. Києва відбулася надзвичайно цікава зустріч з волонтером, бійцем ТрО, педагогом, громадським діячем і письменником Сергієм Соколовим, який представив нашим читачам свою нову просвітницьку книгу «Історія в моментах: Україна /Московія».

На початку зустрічі Сергій розповів про свою волонтерську діяльність і продемонстрував фільм, в якому яскраво була показана важлива робота волонтерів, їх поїздки в гарячі точки країни для гуманітарної допомоги населенню і нашим захисникам, просвітницька робота з дітьми і дорослими, тощо.

Сам Сергій є переконаним патріотом і вважає, що історію України треба подавати у новому руслі, щоб позбавитися будь-яких комплексів меншовартості в нашому суспільстві. Для цього необхідно акцентуватися на усіх численних переможних і позитивних моментах нашої історії, на її видатних персоналіях, досягненнях науки, культури і мистецтва, показувати згуртованість і волелюбність українського суспільства протягом усіх віків, говорити про його здатність до великих звершень, зокрема, у політичному і державотворчому сенсі. Книга Сергія Соколова саме спрямована на те, щоб після її прочитання та опрацювання джерел, поданих у кінці книги, кожен для себе міг визначити та донести іншим людям відповідь на такі запитання: «Що для тебе Україна?», «Хто ми — українці?», «Звідки ми походимо?» та інші нагальні питання нашого суспільства.

Пан Сергій надзвичайно цікаво торкнувся теми нашого сьогодення, яке невідривно поєднане з невирішеними остаточно політичними питаннями минувшини. Він розповів про свою роботу над книгою: як народився її задум, йшла робота над збором історичного матеріалу і його обробкою. Читачі активно спілкувалися з автором, а він щиро відповідав на їх запитання.

Вся зустріч проходила у формі дружньої, щирої бесіди з читачами в дуже теплій атмосфері.

Ми бажаємо авторові літературних звершень і натхнення, а читачів запрошуємо слідкувати за нашими анонсами нових цікавих зустрічей.


Відвідувань ЦПРБ "Почайна"