ЦЕНТРАЛЬНА ПУБЛІЧНА РАЙОННА БІБЛІОТЕКА "ПОЧАЙНА"

Colors: Green Color

Калейдоскоп подій

19 лютого 2024 року до ЦПРБ «Почайна» завітала в гості письменниця, перекладачка, журналістка, викладачка, громадська діячка Міла Іванцова. Пані Міла представила присутнім свої книги, та розповіла, що надихає її на творчість. Неймовірно чудова зустріч, це те, чого зараз нам не вистачає. Ми щиро дякуємо пані Мілі, за ті моменти спілкування, які вона подарувала для бібліотекарів та наших відвідувачів.

Детальніше...

31 січня 2024 року в рамках інформаційної, культурно-просвітницької та освітньої діяльності бібліотекарі ЦПРБ «Почайна» відвідали Національний музей українського народного декоративного мистецтва. В приміщенні музею експонуються картини народної художниці Марії Примаченко, якій 12 січня в Україні відзначалося 115 років від дня народження.

Детальніше...

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України.

Детальніше...

До бібліотеки «Почайна» завітали наші знайомі майстрині Наталія Чередніченко та Галина Каланчук. Завдяки їм, співробітники та читачі мали змогу відчути себе митцями та поринути у давно минулі часи дитинства. Адже дорослим також хочеться іноді побувати у казці! Казкові будиночки – це не тільки творчість, а й відчуття затишку та спокою.

Детальніше...

25 січня 2024 року в приміщенні КМДА відбулася презентація книги «Київ. Жінки. Війна». Це збірка спогадів і роздумів жінок про життя в столиці у період повномасштабнго вторгнення. Упорядницею книги є Міла Іванцова - відома письменниця. Бібліотекарі ЦПРБ «Почайна» були запрошені на цю неймовірно зворушливу зустріч авторок книги.

Детальніше...

Наша адреса: м. Київ,Просп. Оболонський, 16
Тел.: 099-058-69-43; 097-534-97-62;


Транспорт:
Метро: Ст. М. "Мінська" або "Оболонь"
Тролейбуси: 24, 34 - їхати до зупинки "Ст. М. "Мінська""
Автобуси: 102, 94, 99 - їхати до зупинки "СТ. М. "Оболонь""
Маршрутні таксі : 164, 224, 464 - їхати до зупинки "Ст. М. "Мінська"

,