19 вересня 2019 року у приміщенні читальної зали Центральної публічної районної бібліотеки ім. О.С. Пушкіна відбувся чудовий концерт Ансамблю старовинної музики «Київ Бароко», під час якого виконувалися твори таких знаних на весь світ, і особливо у Європі, композиторів часів бароко, як: Й. Г. Шмельцера, К. Г. Абеля, Г. І. Бібера, Сен-Коломба, Т. Х’юма, Анни Бон та К. Ф. Абеля.

          Ансамбль «Київ Бароко» відвідує нашу бібліотеку вже не перший раз – його учасники є нашими друзями, а читачі бібліотеки завжди з радістю відвідують їх дивовижні концерти і чекають на наступну зустріч. Учасники ансамблю  – молоді викладачі музичної школи № 36   Олександр Хорольський, Олена Захарян, під керівництвом Поліни Захарян, сьогодні завітали до нас.

         Родзинкою цього унікального колективу є той факт, що музиканти вивчають, відроджують, ретельно зберігають і популяризують рідкісну і маловідому музику європейського середньовіччя, часів Ренесансу і Бароко, яка колись звучала при королівських дворах країн Європи, була модною і неймовірно популярною і у високих палацах, і у простих будинках містян. Ця музика потрапила до України з козацькою старшиною, яка часто переймала культуру наших західних сусідів. Та з плином часу їй на зміну прийшли нові музичні течії, змінилися музичні інструменти, манера виконання, вподобання публіки. Але і сьогодні музика Бароко вражає своєю чарівністю, емоційністю та живим настроєм.

         Ще одною унікальною рисою ансамблю «Київ Бароко» можна вважати і знайомство з їх незвичними музичними інструментами, адже вони є унікальними і старовинними - в Україні та, навіть, у Європі таких екземплярів залишилося дуже мало.  У них свій особливий голос, проникливе звучання, яке доносить до слухачів музику з минулого.

На початку виступу, наші гості познайомили слухачів, яких зібралося багато, з історією і роллю кожного музичного інструменту, розповіли цікаву історію їх виникнення і розвитку. Впродовж всього концерту музиканти пояснювали історичне значення кожного твору, знайомили з композиторами, чиї досягнення в музиці і сьогодні вражають.

Концерт відбувся у затишній і неймовірно чуйній атмосфері, звучала дивовижна музика, усі присутні захоплено переживали ті приємні почуття.

 


Публічна бібліотека ім. Пушкіна Оболонського району, м. Київ

Зупинись на хвилинку, подивись на новинку! Нові надходження до відділу абонементу

Пошук в каталогу он-лайн

Електронний каталог

Наша адреса: м. Київ,Просп. Оболонський, 16
Тел.: (044) 419-84-11


Транспорт:
Метро: Ст. М. "Мінська" або "Оболонь"
Тролейбуси: 24, 34 - їхати до зупинки "Ст. М. "Мінська""
Автобуси: 102, 94, 99 - їхати до зупинки "СТ. М. "Оболонь""
Маршрутні таксі : 164, 224, 464 - їхати до зупинки "Ст. М. "Мінська"

,