У календарі повно різних цікавих і незвичних днів і свят. В основному вони придумані людьми, які намагаються поглянути на життя з нестандартної точки зору, привнести більше свіжості і натхнення в повсякденну рутину або просто повеселитися.

 Щорічно в третю суботу вересня в усьому світі відзначається день «З’їж яблуко». Цьогоріч цей день припадає на 16 вересня. Метою його святкування є привертання уваги людей до простого та ефективного методу підтримки здоров’я, яким виступає щоденне вживання цього цінного фрукта. В Україні яблуню завжди вважали чудо-деревом. 

В старих народних казках були згадки про молодильні яблука. А для того, щоб дізнатися майбутнє, казковим героям потрібно було лише почати катати яблучко по тарілочці. В наші дні про користь яблук відомо навіть малюкам. Але споживання яблук, як і всіх фруктів та продуктів, має бути помірним.

 Дієтологи кажуть, що дорослій здоровій людині можна з’їдати не більше, ніж 3-4 плоди яблуні вагою по 120-150 г. Надлишок навпаки – шкодить організму. Напередодні та в день цього свята в багатьох школах та дитячих садочках проводять челенджі, коли діти та вчителі їдять яблука та закликають це робити інших. 

 Француженки вважають, що жінка повинна з’їдати в день 2 яблука: одне для здоров’я, друге – для краси. А наші бабусі казали: «Їж одне яблуко в день – і лікар тобі не потрібен».

 Тож, смакуйте яблуками щодня і будьте здорові!


Наша адреса: м. Київ,Просп. Оболонський, 16
Тел.: 099-058-69-43; 097-534-97-62;


Транспорт:
Метро: Ст. М. "Мінська" або "Оболонь"
Тролейбуси: 24, 34 - їхати до зупинки "Ст. М. "Мінська""
Автобуси: 102, 94, 99 - їхати до зупинки "СТ. М. "Оболонь""
Маршрутні таксі : 164, 224, 464 - їхати до зупинки "Ст. М. "Мінська"

,