5 червня 2023 року о 10.00 в приміщенні Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого відбувся цікавий навчальний комунікаційний захід, організований спільно працівниками зазначеної бібліотеки, Українського фонду культури і ВГО «Українська бібліотечна асоціація», з метою залучення колективів бібліотек до активної проектної діяльності за програмами українських та іноземних грантодавців.

Від ЦБС Оболонського району м. Києва участь у заході і подальшій сесії «Запитання-відповідь» взяла головний методист В.Дорогих.

Сам захід був присвячений проблематиці збереження культурної спадщини в Україні, значною частиною якої є бібліотеки і бібліотечна справа. Основною темою зустрічі були грантові програми Українського культурного фонду і країн ЄС (зокрема, програма «Креативна Європа» в Україні), спрямовані на підтримку і розвиток українських бібліотек та втілення їх найкращих ідей. Український культурний фонд представив свою діяльність під час війни і окреслив його грантові програми, перспективи участі в них для бібліотек, а також етапи створення, подання і відбору грантових заявок.  

Під час засідання окремо розібрали історії успіху переможців минулого року, а також зупинилися на найтиповіших помилках заявників, що допускаються ними при підготовці аплікаційних пакетів документів для участі у грантовому конкурсі і зменшують шанси виграти. Розмова була дуже цікава, всі учасники зустрічі отримали багато корисної інформації і цінних порад.

Ми дуже вдячні всім організаторам комунікаційного заходу - представникам Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого, Українського культурного фонду та Української бібліотечної асоціації за надану можливість дізнатися більше про грантові проекти і участь в них!


Наша адреса: м. Київ,Просп. Оболонський, 16
Тел.: 099-058-69-43; 097-534-97-62;


Транспорт:
Метро: Ст. М. "Мінська" або "Оболонь"
Тролейбуси: 24, 34 - їхати до зупинки "Ст. М. "Мінська""
Автобуси: 102, 94, 99 - їхати до зупинки "СТ. М. "Оболонь""
Маршрутні таксі : 164, 224, 464 - їхати до зупинки "Ст. М. "Мінська"

,