ukenfrdeitptru

 13 жовтня 2021 року в ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна відбулася літературно-музична година «Дарую людям пісню», присвячена 100-річчю від дня народження видатного українського поета, автора популярних, улюблених народом пісень, ніжного і трепетного лірика Дмитра Луценка.

Дмитро Луценко –  талановитий  поет-пісняр в епоху золотої пори української естрадної пісні 60-х-80-х років ХХ ст. У фондах українського радіо збереглося більше, ніж 300 пісень, написаних на слова Дмитра Омеляновича. Понад 30 вважаються народними, бо несуть до людей справжнi і зміст, і мелодію. Пісенний засів Дмитра Луценка став окрасою репертуару не лише відомих професійних спiвакiв, а й численної армії самодіяльних митців. Виконують їх і сучасні виконавці.

Вихований українською матір’ю і рідною землею, поет Дмитро Луценко є палким патріотом України. Його образи взяті із самого життя, барви – від квітів, трав і рік, українського неба. Його поезія близька кожному, тому й полюбилася людям. Вона про любов, отчу землю, вірність, про те, чим живе людина.


Публічна бібліотека ім. Пушкіна Оболонського району, м. Київ

Зупинись на хвилинку, подивись на новинку! Нові надходження до відділу абонементу

Пошук в каталогу он-лайн

Електронний каталог

Наша адреса: м. Київ,Просп. Оболонський, 16
Тел.: (044) 419-84-11


Транспорт:
Метро: Ст. М. "Мінська" або "Оболонь"
Тролейбуси: 24, 34 - їхати до зупинки "Ст. М. "Мінська""
Автобуси: 102, 94, 99 - їхати до зупинки "СТ. М. "Оболонь""
Маршрутні таксі : 164, 224, 464 - їхати до зупинки "Ст. М. "Мінська"

,