ukenfrdeitptru

 10 лютого 2020 року до дня пам’яті О.С. Пушкіна в ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна відбулася літературно-художня година  «Себе, як в дзеркалі я бачу…». До нашої бібліотеки завітали шанувальники творчості великого генія літератури. Бібліотекарі підготували та продемонстрували відеопрезентацію про портрети О.С. Пушкіна.

Особистість Пушкіна, його коротке, але прекрасне життя, повне драматичних подій, боротьби і натхненної творчої праці, його неперевершені літературні твори завжди привертали  увагу художників різних епох, служили і продовжують служити для них невичерпним джерелом натхнення. Велика образотворча галерея, створена за два століття, включає в себе портрети Пушкіна, картини, пов'язані з ключовими подіями поета, ілюстрації до його творів. Образ Пушкіна в живопису відтворювався художниками різних епох зовсім по-різному. Сучасники поета робили акцент на романтичній, задумливій і волелюбній натурі творця, тому його портрети випромінюють незалежність, піднесеність, стрімкий політ зухвалої думки. Живописцям пізніших періодів цікавий не стільки сам поет, скільки його насичена біографія, яку кожен інтерпретує і розкриває на свій розсуд, щоб надати своєму герою актуальності.

Після перегляду відеопрезентації кожен бажаючий міг виступити, прочитати вірші великого поета та висловити свої враження.

 


Публічна бібліотека ім. Пушкіна Оболонського району, м. Київ

Зупинись на хвилинку, подивись на новинку! Нові надходження до відділу абонементу

Пошук в каталогу он-лайн

Електронний каталог

Наша адреса: м. Київ,Просп. Оболонський, 16
Тел.: (044) 419-84-11


Транспорт:
Метро: Ст. М. "Мінська" або "Оболонь"
Тролейбуси: 24, 34 - їхати до зупинки "Ст. М. "Мінська""
Автобуси: 102, 94, 99 - їхати до зупинки "СТ. М. "Оболонь""
Маршрутні таксі : 164, 224, 464 - їхати до зупинки "Ст. М. "Мінська"

,