Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту // Головна сторінка ЦБС // ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна
     

-

 


 
 
 
 

Нові надходження

 

 


 
 
 
 

 

 


Пошук по сайту

 

 

2019 рік

2 квартал

Нова українська література

 

Олег Виноградов. «Слово Майдана»

У книзі зібрано сто оповідань учасників і очевидців подій, що сталися на Майдані Незалежності в Києві з листопада 2013 по лютий 2014 року. Спогади представників майже всіх служб, підрозділів, напрямків і рухів Майдану нададуть можливість дізнатися всю правду про революційний Майдан, а також зрозуміти думки, надії і вчинки тих, хто ціною власного життя відстоював честь України і гідність свого народу. Всі оповідання - цікаві, відверті, емоційні і по-своєму унікальні. Кожен майданівський день, кожну подію, кожен штурм герої книги бачили по-різному.

 

Дмитра Калинчук. «Дівча в прицілі»

«Дівча в прицілі» – нова книга автора, в якій учасник війни нинішньої, змальовує війну попередню – жахливу, жорстоку, безжальну. Західна Україна – щойно по закінченню Другої Світової війни. До невеличкого села розподіляють молоденьку лікарку з Полтави. Поміняти роботу за власним бажанням – заборонено. За недоносительство – табори ГУЛАГу або куля. Комсомолка примушена жити серед прихильників ОУН-УПА. Для повстанців – потенційний шпигун. Для НКВД – ресурс. Як вижити дівчині, що постійно перебуває у чиємусь прицілі?

 

Богдан Бойчук. «Прощання в Парижі»

Повернувшись двадцять років тому з Америки в Україну, один із найактивніших членів "Нью-Йоркської групи" Богдан Бойчук з новою силою поринув у творчість і яскраво реалізував себе на рідній землі: з-під його пера вийшло понад десять книг. Богдан Бойчук вважає, що людині не варто жити, якщо вона не кохає, а тим більше, якщо не може писати, тож пише так, як і живе, тому його твори переповнені любов'ю.

Олег Виноградов. «Проповедь»

«Проповідь» є другою книгою дилогії «Йов», перша частина якої, роман «24 h», відзначена золотою нагородою Берлінського міжнародного конкурсу «Краща книга 2013 року».

Чернець Іов, благословенний на проповідництво, кілька років служить в Єрусалимі і не може знайти сенс проповіді, яку від нього чекають. Вислухавши сповідь Марії монах, відчуваючи сумніви, замислюється про істинність релігійних догм. Важкі роздуми, сни і події, що відбулися в житті Іова, приводять його до нового розуміння Бога і людського буття.

На відміну від роману «24 h», де події відбуваються протягом доби, книга «Проповідь» охоплює період в декілька століть.

 

Олег Виноградов. "24 h"

Роман по праву можна назвати науковою фантастикою, але фантазія автора будується на наукових законах, релігійних догмах, авторитетних думках і очевидних фактах. Книга змусить по-іншому подивитися на багато речей і запропонує відповіді на непрості питання.

 

Ірена Карпа. «Жовта книга»

Три твори під однією обкладинкою. До книги увійшли три ранні твори Ірени Карпи: повісті «50 хвилин трави», «Фройд би плакав» та філософський есей «Сни Ієрихона».

Читач разом із героями цих творів відвідає різні країни, переживе купу фізичних і ментальних пригод і в результаті повернеться сам до себе звільненим від багатьох фобій та оманливих ілюзій. Проста істина, що її невтомно пропагує Ірена: життя варте того, щоб самому робити його цікавим.

 

Панас Мирний. «Повія»

Роман розповідає сумну і зворушливу історію вродливої бідної дівчини, яку обставини змусили стати повією.

Михаїл Гранд. «Завжди поруч»

Роман «Завжди поруч» – відверта й прониклива розповідь про те, як в буремному морі життя знайти свій єдиний вірний шлях, усвідомити, що є важливим, а з чим назавжди розпрощатися.

Зневірившись в оточуючій реальності, головний герой став перед вибором: продовжувати життя за наміченим шаблоном або піддатися почуттям й зайнятися саме тим, що підказує йому серце.

Флоріан відкриє нові грані своїх можливостей, а нитки долі приведуть його до коханої та допоможуть знайти дружбу. Йому випаде шанс докопатися до істини, але для цього доведеться…

Олег Чорногуз. «Аристократ» із Вапнярки»

Перший український сатиричний роман «Аристократ» із Вапнярки» (1979) одразу після виходу в світ став бестселером і розійшовся майже півмільйонним накладом. У часи так званого застою цей іскрометний, веселий, дотепний гостро-соціальний твір з виразно українським національним обличчям став радісною віддушиною для сотень тисяч читачів, які побачили в ньому гротескно-правдиве віддзеркалення тогочасної дійсності й талановите продовження гумористичних традицій Степана Руданського та Остапа Вишні. Автор роману найвідоміший і «найширокоформатніший» сучасний український сатирик Олег Чорногуз — зумів з великим блиском і бездоганним відчуттям стилю створити цілу галерею яскравих сатиричних типів, що уособлювали «досягнення» без-лико-тоталітарної совєцької системи. Роман написано з властивою авторові іронією, читається легко й захопливо.

 

Емма Андієвська. «Дутики»

На бажання авторки, у книзі збережено особливості авторської мови відповідно до норм українського правопису 1929-1933 р.р. та «Правописного словника» Гр. Голоскевича, а також особливості авторської пунктуації.

 

Лесь Белей. «Книга про ліс»

«Книга про ліс» - це два дуже різних між собою, за звучанням і тематично, корпусів текстів. Недарма ж і сама книга розділена на дві частини: In Silva та Ex Silva. Перша - це мандри історіями Лісу, його стежками і звуками, символами і рефлексіями, ним породженими. Друга - це вихід за межі Лісу, у Місто, яке теж наповнене своїми символами та історіями, подекуди динамічнішими, ближчими і впізнаванішими, але так само відкритими до різних прочитань та інтерпретацій.

 

Мірек Боднар. «Пожертва на світло»

Поезія Мірека Боднара нагадує чорну шовковицю: вона має запах, колір і форму. Від неї залишається слід на язику. Зовні шовковиця виглядає, як малина, але насправді м'ясиста всередині.Мірек Боднар – поет-подорожник. Він по-бітницьки багато і яскраво мандрує (містами, ландшафтами, жіночими тілами), але, що важливіше, його поезію можна прикладати до душевних ран. Вони від цього не заживуть (бо вони взагалі не заживають), але стане легше. Так, наче перед тобою щойно виговорилася людина, яка має такі ж проблеми, що й ти.У книжці – три боднарівські незмінні протагоністи: Я, Вона і Ми. Іноді Я свариться з Вона, іноді Вона не розуміє Я, іноді Ми ламає життя обом іншим, іноді Я і Вона по-своєму трактують Ми, а Ми відмовляється приймати їх обох.

 

Сергій Осока. «Небесна падалиця»

Поезія Сергія Осоки - вічне протиборство любові й смерті на руїнах пам'яті, спроба зупинити чорну течію скорботи і відродити, бодай словом, втрачений вирій. До книги увійшли найкращі твори поета, яким притаманна глибина міфологічного мислення і яскрава метафорика.

 

Ростислав Мельників. «Апокрифи степу»

«Апокрифи степу» – своєрідний зріз поетичного доробку Ростислава Мельникова за двадцять років: від часу виникнення «Червоної Фіри», співзасновником і учасником якої він був, – до 2012, коли поет, за його власним зізнанням, відкрив наступну сторінку своєї творчості. Утім, тут ви не знайдете характерних для подібних видань хронологічних чи біо-бібліографічних відсилань і відповідної композиційної побудови, адже це абсолютно нова книжка, що лише увиразнює неординарний художній світ автора та є черговою «спробою філології мандрів» (за влучним визначенням Леоніда Ушкалова).

Любов Базь. «De profundis»

У центрі сюжету роману — молода філологиня Катерина, яка веде (принаймні так здається їй самій) цілком буденне життя, в якому немає нічого незвичайного. Так, дівчина живе з того, що пише літературно-критичні статті про книжки фантаста Віктора Урановського (який уперто зве головну героїню Катрусею) і викладає німецьку мову юнакові на ім’я Олег, а вечорами разом зі своїм другом дитинства Ніксом «зависає» в онлайновій відеогрі «Битва Семи Королівств» (очевидний реверанс у бік циклу «Пісня Льоду й Полум’я» Джорджа Мартіна!). Проте певного дня дівчина прокидається на дні пустого колодязя, і навкруги немає нікого, хто міг би їй допомогти вибратися із цієї пастки. Єдине, що залишається робити Катерині у цій скрутній ситуації, — це пригадати, що ж із нею коїлося останніми днями, і збагнути, як події з минулого пов’язані із її теперішнім становищем.

«Parasol»

Що таке смерть? Як вона приходить і чим це супроводжується зазвичай? Як пережити усвідомлення невідворотності її приходу тому, до кого вона іде, і тим, хто близький до нього? Про це (і не тільки про це) збірка оповідань й есеїв українських письменників, блогерів та громадських діячів «Parasol». Паліативна допомога — болюча проблема нашої держави — у центрі інтересів цих чотирнадцяти текстів та ілюстрацій відомих українських художників. Без сумніву, в «Parasol» уперше в українській літературі відверто порушено табуйовану в нашій культурі тему — смерті та останнього, періоду життя, підтримки людини близькими та фахівцями у цей непростий період, зрештою, паліативної допомоги як такої.

 

В’ячеслав Гук. «Кримські елегії»

До збірки сучасного українського письменника В’ячеслава Гука «Кримські елегії» ввійшли поетичні твори різних років, а також найкраще, що побачило світ у п’ятьох його попередніх поетичних книжках. Провідною в «Кримських елегіях» є тема часу.

 

В’ячеслав Гук. «Сад Галатеї»

У романі «Сад Галатеї» сучасний український письменник В'ячеслав Гук порушує гострі питання деструктивного впливу суспільства на людську особистість. Головний герой роману Асар Янсон намагається марно відшукати власне призначення у світі, тамуючи порожнечу душі зрадницьким коханням і злочином. Дії твору розгортаються в сучасній і повоєнній Латвії, але ця країна є тільки тлом, потрібним для відтворення авторської думки. Крізною у творі є тема пам'яті, часу і смерті.

Софія Яблонська. «Чар Марока»

"Чар Марока" – дебютний подорожній роман української мандрівниці, письменниці та фотографки Софії Яблонської, уперше виданий у Львові у 1932 році. Авторка прожила у Марокко чотири місяці, протягом яких досліджувала й описувала арабську Африку. Репортаж письменниці глибоко особистісний, її неупереджений погляд на цю країну позбавлений французького впливу та усталених жанрових традицій екзотичного роману, незважаючи на те, що Софія, до того як вирушити в Марокко, вже кілька років жила в Парижі. Вона описує різні верстви арабського суспільства, їх взаємини між собою та з іноземцями, становище жіноцтва та вільних від європейського протекторату берберських племен.

 

Софія Яблонська. «З країни рижу та опію»

«З країни рижу та опію» – другий тревелоґ Софії Яблонської, написаний впродовж 1932-1935 років, коли вона працювала операторкою в Китаї та Індокитаї. У ньому авторка докладно описує усі складнощі процесу зйомок кінорепортажів та фотографій в середовищі, де люди досі вірять, що камера забирає душу. Роман Яблонської динамічний, наповнений яскравими персонажами, небуденними пригодами, навіть авантюрами. Вперше опублікований 1936 року у Львові.

Софія Яблонська. «Далекі обрії»

«Далекі обрії» – третій тревелоґ української мандрівниці, письменниці та фотографки Софії Яблонської, який описує її навколосвітню подорож. Його Яблонська написала під час мандрів у 1934-1935 роках, проте довго редагувала, тому вперше він вийшов друком лише в 1939 році у Львові. Цей роман нагадує своєрідний подорожній щоденник, до якого авторка зверталась, щоб схопити найцікавіші моменти мандрівки: зафіксувати особливі місця, описати зникаючі народності, довірити найінтимніші переживання, як-от зустрічі з в’єтнамським князем, та думки щодо колонізаційних процесів, які вона спостерігала, подорожуючи голландськими та французькими колоніями.

Нова зарубіжна література

Джек Лондон. Собрание сочинений [13 томов]

У зібрання творів відомого американського письменника Джека Лондона (1876-1916) входять кращі твори, написані впродовж всього його життя.

Головна принадність творів Лондона, крім надзвичайної яскравості, простоти і щирості розповіді, полягає в непохитній бадьорості духу, в безмежній любові до життя, природи й людини.

Александр Покровский. «72 метра»

Книга відомого письменника складена з оповідань, обраних ним самим з колишніх книг, а також нових, написаних в самий недавній час. Назва «72 метри» дано за однойменною історії, що оповідає про екстремальне існування жменьки моряків, що не втрачають відчаю, в затопленій субмарині, в повній темряві, у «безодні на краю». Найширший спектр людських відносин - від комічного абсурду до фатального протистояння загибелі, визначає лад і поетику унікальної мови О. Покровського.

Робин Шарма. «Уроки лидерства от Монаха, который продал свой феррари»

Написана чудовим оратором і бізнес-керівником Робіном Шармою, ця книга була з ентузіазмом сприйнята такими відомими компаніями, як Microsoft, FedEx, IBM і General Motors. З чудовою простотою і дивним почуттям гумору Шарма втілив найбільш дієві та ефективні принципи лідерства в вісім практичних уроків, які можуть бути застосовані на практиці підприємцями, менеджерами і керівниками всіх рівнів.

Януш Леон Вишневский, Малгожата Домагалик. «Между строк»

Продовження знаменитого бестселера «188 днів і ночей»! Він - популярний письменник, вона - головний редактор жіночого журналу. Вони знову пишуть один одному листи по електронній пошті! «188 днів і ночей» їм було мало! Коментуючи життя за вікном, вони обговорюють масу тем, вона - як воююча феміністка, він - як чоловік, який любить жінок. У цьому діалозі двох вільних людей можуть уживатися будь-які думки - про кохання і шлюб, про зраду і вірності, про афродизіаки і алергії, про Доріс Лессінг і Габріеле Гарсіа Маркеса, про Висоцького і Марину Владі, - але незмінно панує гармонія …

Павел Санаев. «Нулевой километр»

Нульовий кілометр - це початок всіх доріг. Костя збирається стати відомим кліпмейкером. Олег мріє про великі гроші і високий статус. Артур прагне вигідно одружуватися. Аліна просто хоче бути щасливою. Але за все доводиться платити. Зрадити або пробачити зраду, домогтися головного в житті шансу або принести цей шанс в жертвукоханнюі? ..

Ф. Э. Хиггинс . «Черная книга секретов»

Новий шедевр англійської готичної літератури! Найгучніший дебют з часу виходу "Тринадцятої казки" Діани Сеттерфілд. Сімейні таємниці і зловісні пророкування, оригінальні персонажі і мелодраматичні повороти сюжету - все з надлишком присутн є в цій захоплюючій і по-справжньому англійської книзі. Якщо Діана Сеттерфілд в своїй "Тринадцятої казці" нагадувала читачеві про романи сестер Бронте, то Ф.Е.Хіггінс занурює нас в таємничу атмосферу історій Діккенса і Оскара Уайльда. Ладлоу Хоркінс, підступно зраджений власними батьками (розповідь, як колись в "Острові скарбів" Стівенсона, йде в основному від імені юного героя), потрапляє в маленьке і дуже дивне містечко, де майже кожному мешканцю є що приховувати, де торговка книгами готова на вбивство заради безцінного примірника, де лихвар бере в заклад людські таємниці. Які секрети таїть в собі "Чорна книга секретів", заради якої люди готові на все? Це і належить дізнатися нашому герою в цьому захоплюючому романі-загадки.

Дина Рубина. «Дом за зеленой калиткой»

До збірки увійшли "дитячі" твори Діни Рубіної, присвячені найбільш чудовій пор і в житті кожної людини. Кілька найяскравіших автобіографічних історій лягли в основу сюжетів цих оповідань.

Джон Голсуорси. «Остороф фарисеев»

Англійський письменник, драматург, поет, публіцист і літературний критик Джон Голсуорсі був удостоєний Нобелівської премії в 1932 році. «Сага про Форсайтів» увійшла до фонду світової класики, а інші твори великого майстра заслуговують читацької уваги. У романі «Острів фарисеїв» сатиричние початок переважає над ліричним, і його герой Дік Шелтон жертвує особистим щастям, повставши проти лицемірства респектабельного суспільства. Роман «Шлях святого» змушує задуматися над духовними проблемами, які залишаються актуальними і для сучасної людини. А «Гротески» в усій красі представляють талант Джона Голсуорсі-сатирика.

Кармен Посадос. «Прекрасная Отеро»

Найзнаменитіша куртизанка кінця XIX століття. Ідеал "фатальної жінки", до ніг якої падали президенти, королі, захоплювалися імператори Японії і Росії. Вона володіла легендарним статком і приголомшливою колекцією коштовностей. Через неї наклали на себе руки сім чоловіків, розорилися десятки. Її портрети писали самі геніальні художники світу. Її ім'ям названо найдорожчий ресторан в Каннах.

Сона Ван. «Лібрето для пустелі»

Масові вбивства вірмен уперше в історії були визнані злочином проти людяності, але не зникнуть з пам’яті поколінь, відгукуючись у сьогоденні.

У книзі тонко переплелися родинні спогади та особистий біль цілого народу, які зазвучали журливим поетичним багатоголоссям.

Авторка книги удостоїлась однієї з найпрестижніших нагород Вірменії — медалі «Мовсес Хоренаці» за вагомий внесок у справу збереження вірменської національної пам’яті та ідентичності.

Вітольд Гамбрович «Транс-Атлантик»

«Транс-Атлантик» – це єдиний твір Ґомбровича, всі події якого розгортаються не в Польщі. А проте саме зв’язок з Вітчизною залишається осердям, в яке автор спрямовує вістря свого гротескного письма. Історія, розказана від першої особи, піддає випробуванню ідеї святощів, традиції й самототожності, через що ця книжка свого часу спровокувала гостру критику автора з боку співвітчизників. Втім, як і всяка добра метафора, ця оповідь може сказати більше, ніж те, що лежить на поверхні. Та передовсім «Транс-Атлантик» – це художній експеримент, який припаде до смаку поціновувачам стилістичної вправності.

Елена Ферранте. «Моя неймовірна подруга»

Справжня жіноча дружба. Її можна зненавидіти, але від неї неможливо відмовитися. Елену і Лілу завжди бачили разом. Навчатися, щоб стати багатими, такою була їхня мрія. Але життя повело до неї різними шляхами. Розумниця Елена здобуває освіту, а обдарована Ліла працює в сімейній майстерні. Змагаючись і зростаючи в цьому суперництві, подруги залишать однолітків далеко позаду. Але в Італії 1950-х років вирватися зі світу невігластва і батьківського диктату непросто. Це наче гра, у якій Елена і Ліла зробили різні ставки. Яка переможе?

Дафна дю Мор’є. «Птахи та інші оповідання»

Оповідання з цієї збірки — моторошні та водночас привабливі завдяки своїй оригінальності. На створення «Птахів» письменницю надихнула звичайна ситуація: авторка спостерігала за фермером, який працював на ниві. Над чоловіком кружляли чайки й жалібно квилили. Саме тоді в дю Мор’є з’явилася ідея оповідання, де голодні й небезпечні птахи розпочали смертельне полювання на людей. Містично-таємнича атмосфера, від якої холоне кров, де нерозривно поєднані вигадка, реальність, вишуканість слів та образів, — цим дихають історії дю Мор’є.

До збірки ввійшли оповідання: «Птахи», «Монте-Верита», «Яблуня», «Маленький фотограф», «Поцілуй мене ще раз, незнайомцю» і «Старий».

Эрнест Сетон-Томпсон. «Рольф в лесах»

Ернест Сетон-Томпсон - мандрівник і письменник, тонкий знавець природи. Засновник нового літературного напряму - пригодницький роман про тварин. Відкриває збірник повість «Рольф в лісах». Це захоплююча історія пригод підлітка і його мудрого наставника індіанця Куонеба, хто кинув виклик нетрях канадських лісів ... До збірки також увійшли оповідання «Красношейка», «Бінго», «Вуллі» і ін.

Шарлотта Роган. «Шлюпка»

Літо 1914 року. Європа на межі війни, але майбутнє двадцятидворічної Грейс Вінтер нарешті здається безхмарним: на комфортабельному лайнері вона і її новоспечений чоловік повертаються з Лондона до Нью-Йорку, де Грейс сподівається здобути прихильність його матері. Але посеред Атлантики на "Імператриці Олександрі" відбувається загадковий вибух; судно починає тонути, і чоловік встигає прилаштувати Грейс в переповнену рятувальну шлюпку. За ті три тижні, що шлюпку носить по хвилях, Грейс відкриває в собі такі безодні, про які раніше й не здогадувалася. Не всім судилося вижити в цьому випробуванні, але після повернення до Нью-Йорку Грейс чекає випробування чи не більш суворе: судовий процес. Що ж насправді сталося в рятувальній шлюпці? Яку таємницю приховувала "Імператриця Олександра"? На що ти готова, щоб вижити?

Ґузель Яхіна . «Зулейха відкриває очі»

У 1930-ті роки червоний терор розкуркулення добряче пройшовся нашою землею. Не оминув він і маленького татарського селища. Працьовита і вродлива жінка Зулейха, яка дотримувалася коранічних приписів і в усьому корилася чоловікові, прислужувала злостивій свекрусі, нині гнана червоним терором на край світу, де змушена починати життя знову і брати на себе відповідальність за власну долю і долю щойнонародженого сина.

«Зулейха відкриває очі» — це книга про людську душу, що не скорилася всім зламам, які на неї чатують, і про неймовірну любов, яка розквітає в пекельних муках у забутому Аллахом клаптику тайги десь на Ангарі.

Історична література

«Симон Петлюра та його родина»

У книзі друкуються недавно відкриті й досі невідомі широкому загалові читачів документи і матеріали видатного політичного і військового діяча України першої чверті ХХ ст.. Симони Петлюри, його дружини Ольги і доньки Лесі, зокрема: листи Голови Директорії Української Народної Республіки до міністрів і керівників дипломатичних представництв України у західних столицях; листи, вірші, малюнки Лесі Петлюри; листи Ольги Петлюри. Вміщені у книзі й рідкісні фотографії славної родини Петлюр. До нововідкритих архівних матеріалів Петлюріани зроблені вступні статті, коментарі та примітки відкривачів і дослідників документів Василя Михальчука, Володимира Сергійчука, Дмитра Степовика, Таїси Ківшар.

«Тайны и загадки затерянных цивилизаций»

Минуле заховано від нас в скрині часу, яка закрита на тисячі замків. І всі наші знання про минуле - мізерні і охоплюють лише крихітний проміжок часу. Але навіть незважаючи на це, нерозважливо вважати, що наша цивілізація єдина з коли-небудь існуючих. Досить взяти до уваги вік нашої планети і задуматися: хто жив на ній до нас? Люди або, можливо, безсмертні гіганти? Як вони з'явилися і чому зникли?

Загублені цивілізації - загадкова Атлантида, сувора Гіперборея, примарна Шамбала, таємнича Хараппа, велична Троя, легендарний Вавилон і зниклі міста - Єрихон і Чатал-Гуюк, Тімгад, Геркуланум і Помпеї, Етрутія. Чому вони зникли з землі і географічних карт, ставши напівміфічними фантомами? І що, якщо всі вони не зникли, а були знищені? ..

А. Кулаков. «Необъяснимые и загадочные событи в мировой истории»

Завжди і у всі часи людей цікавили всілякі таємниці, загадки і дивовижні феномени. Світова історія буквально просякнута незрозумілими речами, які до цього дня розбурхують розуми і вчених, і обивателів, і інтерес до них зберігається і навіть посилюється.

У цій книзі зібрані найдивовижніші історичні події, багато з яких так і не будуть розгадані.

Віктор Суворов. «Кузькіна мать»

Книга «Кузькіна мать» присвячена Карибській кризі, 50-ліття якої ми відзначаємо цього року. Ядерне протистояння Радянського Союзу та США тоді мало не поставило крапку у розвитку людської цивілізації. Кузькіна мать – це не тільки крилатий вислів Хрущова, це ще й назва 50-мільйонної ядерної бомби, яку Радянський Союз підірвав на Новій Землі щоб залякати імперіалістів. Найбільшому блефу в історії людства, яким було розташування на Кубі радянських ракет, людям, що врятували світ від загибелі, Берлінській стіні, яка постала того ж року присвячено книжку Віктора Суворова, який віднедавна позиціонує себе як український історик. Несподіваний погляд на події, живий фірмовий суворовський стиль, сміливість у поглядах все те, до чого звикли шанувальники Суворова, ви побачите у новій книжці.

Робин Янг. «Отступник»

Початок XIV століття. Згідно з пророцтвом, правити британськими землями буде той, хто знайде чотири стародавні реліквії. В скарбниці короля Едуарда вже зберігаються три з них. Безстрашний лицар Роберт Брюс, в жилах якого тече королівська кров, також жадає влади. Він знаходить останню реліквію і викрадає з-під вінця дочку знатного англійця. Вона стає його заручницею. Однак вороги наздоганяють їх. Єдиний шанс вижити - стати на коліна перед ненависним Едуардом. Але Роберт не змирився. Після страти шотландських повстанців він біжить, викравши талісмани влади ...

Олександр Афанасьєв-Чужбинський. «Нариси Дніпра»

Олександр Афанасьєв-Чужбинський – відомий у свою епоху письменник, публіцист, етнограф, приятель молодих років Тараса Шевченка. Багато мандрував Україною, вивчаючи народний побут, уклав словник української мови. У 1856–1860 роках здійснив експедицію берегами Дніпра й Дністра, результатом якої стала книга у двох томах – ґрунтовне краєзнавче та етнографічне дослідження і водночас захопливий художній твір у жанрі дорожніх нотаток з безліччю живих діалогів. У першому томі, «Нарисах Дніпра», описано життя на берегах ріки від порогів і до її гирла: навігацію і торгівлю, будні містечок і сіл, побут їхніх мешканців – відважних дніпровських лоцманів, українських селян, німецьких, шведських та єврейських колоністів. З особливим почуттям автор пише про занедбані запорозькі пам’ятки – рештки Січей і забуті могили «степових лицарів».

Військова справа

"Відчайдухи. Історії українських воїнів. Книга 2"

Ризикуючи життям щомиті, вони боронять Україну, жінок, дітей, стариків і вважають це своїм святим обов язком. Вони мають те, чого не купиш у російських військторгах, mdash; патріотизм і хоробрість. Усіх їх, оборонців української землі, різних за віком, політичними уподобаннями, професіями та соціальним станом, об єднала любов до Батьківщини. Сьогодні деякі з них лікують свої рани, але навіть страшний біль і неймовірна туга за домівкою не вплинули на їхнє прагнення повернутися до бойових побратимів, аби продовжити важливу справу. Про відважних і завзятих чоловіків - наша розповідь.

Медицина

М. Гаврилов, С. Дремов, А. Бобровский. «Эффективная программа похудения за 7 дней»

Проблема зайвої ваги стала справжньою проблемою сучасної людини, однією з головних причин її численних недуг. Всі ми чули про різноманітні методики схуднення, які потребують найжорстокіших дієт і виснажливих вправ.

Але секрет засобу, описаного в цій книзі, в тому, що не потрібно ні від чого відмовлятися, головне - досягти взаєморозуміння зі своїм тілом. У книзі ви прочитаєте про причини переїдання, про відмінності голоду від апетиту і про те, як це використовувати в своїх інтересах, про принципи раціонального харчування та правильного розуміння себе, свого організму і його потреб.

Ретельно розроблена методика, розрахована на тиждень занять, допоможе впоратися з харчовою залежністю, яка підриває ваше здоров'я, і ??назавжди позбутися від зайвої ваги.

А. Кулакова. «Как укрепить иммунитет без лекарств и подготовиться к зиме»

Як впоратися з дратівливістю, стресами і подолати хронічну втому? Як зберегти хороше самопочуття? Висновок очевидний: необхідно зміцнювати імунну систему! З книги ви дізнаєтеся, як за допомогою самомасажу, загартовування, йоги, народної медицини, правильного харчування і інших не менш ефективних методів стати здоровим.

Валентина Коваленко. «Хорошее зрение. Как избавиться от близорукости, дальнозоркости, глаукомы, катаракты»

Автор книги, лікар-офтальмолог з багаторічним стажем, розповідає про будову нашого органу зору, пояснює, чому в його роботі виникають порушення, що можна зробити, щоб зберегти зір, а також що робити, якщо захворювання очей вже розвинулися.

Мишель Харви, Тони Хауэлл. «2-дневная диета»

Революційна методика зниження ваги!

Дієта без заборон! Їжте що завгодно 5 днів, дотримуйтеся певних обмежень всього 2 дні в тиждень - і ваша вага почне зменшуватися, а самопочуття поліпшуватися! Ефективність дієти науково доведена! І найголовніше - дотримуватися цю дієту набагато простіше, ніж будь-яку іншу! Адже худнути всього 2 дні на тиждень, а не довго обмежувати себе в усьому, вам цілком під силу.

Запропоновані програми харчування і рецепти страв допоможуть скласти здорове смачне меню. В результаті ви схуднете без надмірних зусиль, і що важливо - збережете комфортний вага назавжди.

Психологія

 

Ася Казанцева . «Хто б міг подумати! Як мозок змушує нас робити дурниці»

Ася Казанцева – науковий журналіст, популяризатор науки, лауреат премії в галузі науково-популярної літератури «Просвітитель» (2014). Її дебютна книжка «Хто б міг подумати! Як мозок змушує нас робити дурниці» присвячена біологічним пасткам, які заважають нам почуватися щасливими. У процесі читання ви дізнаєтеся відповіді на найнесподіваніші питання, як-от: чи насправді чоловіки схильні до зради, наскільки глибоко вкорінюються наші погані звички, чому в листопаді так складно працювати і що мали на увазі автори формулювання «хімія любові». Розкриваючи таємниці нашого мозку, автор спирається на ґрунтовні наукові праці, наводячи також і приклади із власного життя. Врешті-решт оповідання виходить цікавим, легким для сприйняття і сповненим справді потрібної інформації. Цю подорож у глибини власного організму ви запам’ятаєте надовго!

Джудит Бек. "Худеем наверняка! Тренинг сжигания килограммов, который меняет жизнь навсегда!"

Книга Джудіт Бек - це єдина на сьогодні книга з психологічної начинкою, яка в популярній формі дарує досягнення психотерапії всім тим численним читачам, які давно і з різним успіхом "сидять" на дієтах, мріючи знизити, нормалізувати або зберегти свою вагу на оптимальному рівні. Книга доктора Бек - це чудова шеститижнева програма, яка надає необхідні інструменти і методи, здатні змусити ваш мозок думати так, як думає мозок стрункої людини. Ця програма працює з будь-якою дієтою, з будь-яким планом "скидання" ваги, якою б не вибрав читач. Програма формує і закріплює такі зміни в свідомості і в харчовій поведінці людини, дозволяючи їй отримати від своєї дієти все, про що мріялося, - скинути і зберегти свою вагу назавжди!

Овочівництво. Городництво

 

Борис Бублик. «Щедрый огород. Авторские секреты выращивания отличного урожая»

У книзі автор д і литься своїм багаторічним досвідом в сфері городництва. Переосмисливши традиційні підходи до землеробства, Борис Бублик відібрав найефективніші способи і методи роботи з землею, сформувавши власний підхід. Завдяки порадам і практичним рекомендаціям ви зможете створити город, турбота про який буде максимально легкою. Без виснажливих перекопок, прополок, поливів в спеку і метушні з добривами ви отримаєте приголомшливий урожай на вашій ділянці. Землеробство - як справжнє мистецтво!

Культура

А. Ю. Греймас. «Про богів та людей»

Пропоноване увазі читача видання містить під однією обкладинкою дві праці знаного литовсько-французького лінгвіста, фольклориста й літературознавця Альґірдаса Юлюса Греймаса — «Про богів та людей» та «У пошуках народної пам’яті». Це здобутки понад двадцятирічної копіткої праці з реконструкції цілісної міфологічної картини світу стародавніх литовців.

З погляду методологічних засад «батька» порівняльної індоєвропеїстики Жоржа Дюмезіля А. Ю. Греймас зреалізував успішну спробу зіставлення розрізнених фольклорних, історичних і літературних джерел у вимірі масштабної міфологічної ретроспективи, що переконливо доводить значущість литовського «компонента» в історії індоєвропейців.

Для українських учених це видання окреслює нову царину досліджень, передусім з огляду на те, що литовсько-українські міфологічні паралелі до сьогодні не було осмислено на такому рівні, якого вони, безумовно, заслуговують.

 

Літературознавство

Мирон Петровский. «Мастер и Город. Киевские контексты Михаила Булгакова»

Книга Мирона Петровського досліджує київське коріння Михайла Булгакова - не в очевидному біографічному аспекті, а в аспекті творчому і культурно-педагогічному. Її тема - походження такого майстра, як Михайло Булгаков, з такого міста, яким був Київ на рубежі XIX і XX століть. Культура цього міста стала для нього невичерпним джерелом творчості. Перефразовуючи назву книги, популярної в роки юності письменника, книгу М.Петровського можна було б назвати "Народження художника з духу міста".

Домоведення

«Самоучитель вязания крючком»

В'язання гачком - це справжнісіньке мистецтво, і, що б добре їм опанувати, потрібно небагато: трохи праці, терпіння і ця книга, яка розкриє вам секрети майстерності. У ній розглянуті такі теми як: вибір гачків і пряжі, в'язання по викрійці, особливі види в'язання, обробка в'язаних виробів і догляд за ними. За допомогою великої кількості різних схем і моделей, а також докладних рекомендацій можна дуже легко, крок за кроком, вивчити і освоїти техніку в'язання гачком. А досвідчені майстрині знайдуть для себе дещо цікаве ...

 

«Супы для похудения»

Багато людей мріють схуднути. Зараз стало можливим худнути без будь-якої шкоди для здоров'я, практично не змінюючи звичного режиму харчування! У цій книзі читачам пропонуються кулінарні рецепти перших і других страв для ефективного схуднення.

Мистецтво

Катерина Білокур. «Я буду художником!»

Катерина Білокур (1900-1961 рр.) - жінка незвичайна, не од світу цього селянка-художниця, яка все життя присвятила квітам, увічнюючи їх на полотнах, вважаючи їх очима Землі, вінцем краси, своїми дітьми. Наділена унікальним даром бачити і сприймати світ, вона писала квіти, як ніхто до і після неї з сучасних вітчизняних і західноєвропейських майстрів пензля, виявивши в композиціях доста буйної фантазії. Запропонована книжка - це перше в Україні видання листів художниці, писаних як до працівників офіційних установ, так і до визнаних творчих особистостей. Проілюстрована кольоровими репродукціями з кращих робіт К. Білокур, книжка адресується численним шанувальникам таланту художниці.

Віра Горбатюк та Ала Вишнева . "Музичні адреси Києва"

Книга "Музичні адреси Києва" - це унікальна добірка матеріалів, пов'язаних із життям видатних музичних діячів (співаків, композиторів, танцюристів), що проживали у Києві. Це безцінний архівний скарб золотого культурного фонду нації, що і сьогодні не втратив актуальності. Книга включає біографічні матеріали, фотографії, записи музичних творів. Книга буде цікава для кожного киянина і не тільки, хто цікавиться історією свого міста.

Ирина Наниашвили. «Вышиваем бисером иконы и картины»

Вишиті бісером ікони та картини - прекрасна прикраса інтер'єру і безцінний подарунок близьким людям!

У виданні детально описана техніка вишивки бісером, а також різні види декоративних швів; дані поради щодо вибору тканин, ниток, бісеру. За кольоровим схемам з книги ви легко вишиєте будь-яку картину або ікону!

Наука

Стивен Хокинг. «Вселенная Стивена Хокинга. Три книги о пространстве и времени»

У видання увійшли три науково-популярних бестселера видатного фізика сучасності Стівена Хокінга, в яких він цікаво і доступно розповідає про природу простору і часу, про походження Всесвіту і його можливу долю.

Спорт

З. Тарраш. «Учебник шахматной стратегии»

Збірник праць видатного шахіста і педагога 3. Тарраша - «наставника шахового світу» - є класичним підручником стратегії у всіх стадіях шахової боротьби і неперевершеним зразком докладних і повчальних коментарів до партій.

Романи про кохання

Мила Иванцова. «Ключи от лифта»

У шістнадцятирічної Олі не було вибору: її обманом заманили в закордонний бордель і змусили торгувати своїм тілом. У її співвітчизниці Лізи вибір був - і він, як виявилося, упав на того, хто прирік Олю на сексуальне рабство! Чудо допомогло дівчатам втекти на батьківщину, але ключами від їхнього щастя доля розпорядилася по-своєму: віддала їх в руки двох молодих чоловіків, з якими подруги застрягнуть в ліфті ...

Кэндес Бушнелл. «4 блондинки»

Джентльмени віддають перевагу блондинкам?! А як же! Але – кого ж, вибачте, вважають за краще блондинки? Ах, джентльмени про це зазвичай не замислюються? І даремно! Перед вами - історії сучасних блондинок. Блондинок, які нахабно спростовують своїм стилем життя всі відомі стереотипи - і намагаються жити в "великому місті" по-своєму!

Франсуаза Бурден. «Нежность Аксель»

Ця книга - одне з творінь популярної французької письменниці Франсуази Бурден, твори якої не залишать байдужою жодну любительку любовних романів. У своїх книгах Бурден проникливо описує людські почуття, які виникають під впливом найрізноманітніших життєвих обстоятельств. Аксель Монтгомері присвятила свою життя продовження сімейного бізнесу - розведення чистопородних коней. Вона живе згідно суворим розпорядком, в якому немає місця для любовних пригод. Але чи зможе вона встояти перед почуттями, які одного разу увірвуться в її світ ?..

Франсуаза Бурден. "Оковы прошлого"

Після аварії пілот Альбан Есперандь є вирішує виїхати з Парижа і оселитися в будинку свого дитинства. Однак його бабуся наполягає на тому, щоб онуки продали старий будинок. Що ж відбувалося в ньому більше двадцяти років тому? Альбан намагається знайти ключ до таємниць минулого своєї родини, але чи не завадять вони йому бути щасливим?

Екатерина Вильмонт. «Девочка с перчиками»

Дивна місія, покладена на Тимофія вмираючим родичем, до крайності його дратує! Але він навіть і уявити собі не може, в яку круговерть почуттів і подій втягне його зустріч з останнім коханням його покійного дядечка.

Барбара Картленд. «Прекрасная похитительница. Цыганская свадьба»

Повернувшись після довгої відсутності в рідний маєток, маркіз Верен відразу ж став жертвою зухвалого пограбування. Пошуки викрадача привели його в будинок чарівної сусідки. Маркіз підозрює, що красуня Івона якимось чином причетна до крадіжки. Втім, незабаром він вже не згадував про вкрадені скарби: Івона викрала у нього найдорожче - його серце! ( «Прекрасна крадійка»).

Звичаї циганського табору не дозволяють красуні Савіллі стати дружиною англійського аристократа. Світське суспільство відвернеться від маркіза Рекстона, що одружився з простолюдинкою. Здається, у молодих людей немає надій на щастя, однак прихована в минулому юної циганки таємниця несподівано вирішує всі проблеми закоханих. ( «Циганське весілля»)

 

Даниэла Стил. «Джонни-Ангел»

Захоплююча історія про материнську любов і синівську відданості, про зустрічі і розставання, про чудесні дари і нові надії. У ній життя торжествує над смертю, а прощення виявляється сильнішим вад і помилок. Над цією книгою можна сміятися і плакати, а коли буде перегорнута остання сторінка, ви зрозумієте, що навчилися любити своїх близьких ще сильніше.

За допомогою одного лише слова або усмішки сімнадцятирічний Джонні був здатний перемогти зневіру, наповнити гордістю серце своєї матері і пробудити в оточуючих найкращі почуття. Здібний, талановитий, успішний, привабливий хлопець з надією дивився в майбутнє, яке уявлялося йому безхмарним і щасливим. І ніщо не віщувало трагедії ...

Дж. П. Моннингер. «Пойми и прости»

Хізер - випускниця коледжу в Нью-Джерсі, молода перспективна дівчина, для якої батько готує престижну роботу. Вона разом з кращими подругами - Емі і Костанс - відправляється в подорож по Європі. На шляху до Амстердаму в поїзді Хізер знайомиться з Джеком. Вони розуміють: це - любов. Щаслива пара вирішує відправитися до Нью-Йорку, щоб ніколи не розлучатися, але Джек раптово зникає. Причина - його таємниця, яка змінить все ...

Романтична і незабутня історія про любов і вірність, про спрагу життя і неминучість долі ...

Светлана Алексеева. «Аромат ландышей»

Єдина дочка партійного працівника Лєночка не звикла сумніватися в авторитеті батька, вона вчилася, дружила з Володею, перспективним молодим чоловіком, але ... Випадкова зустріч з Гришею, який врятував її від гвалтівників, змусила дівчину поглянути на життя іншими очима.

Коли Олена дізналася, що її рідні зробили так, щоб Григорія виключили з інституту і відправили в Афган, вона пішла з дому. Гриша не повернувся ...

Лєна чекає дитину. Щоб забезпечити майбутнє малюка, вона виходить заміж за нелюба, ледве зводить кінці з кінцями. Через деякий час Олена знаходить на порозі конвалії, які завжди дарував їй Гриша ...

Сьюзен Льюис. «Крик души»

Не той хлопець, незапланована вагітність - сім'я відвернулася від юної Ніколь - ну і нехай! Спенсер - кохання всього її життя, а не помилка молодості, і народження дитини - подарунок долі, а не прокляття. Але занадто швидко щастя материнства зміниться болем втрати ... Хто винен у смерті її янголятка? Невже відповідати за це доведеться самій Ніколь? Крик про допомогу понівеченої душі - історія, від якої заплакав би і камінь!

Лия Флеминг. «Последняя жемчужина»

1879 рік, Йорк. Грета Кастелло готова на найважчу роботу, щоб допомогти вижити своїй родині. Старий ювелір Савл Абрамс розгледить в бідній пралі дивне почуття прекрасного і тонкі вмілі пальці - і навчить її мистецтву нанизування перлів. Це вміння проведе її через труднощі і біль до нового життя ... 1879 рік, Шотландія. Джем Бейлі знає справжню цінність досконалої перлини. Його батько був ловцем перлів на гірській річці Тей. Разом вони знайшли рідкісну білу перлину дивовижної краси і назвали її Королевою. А коли вона буде вкрадена, Джем присягне помститися ... Роки і континенти, бурхливі річки Шотландії і широка Міссісіпі ... Історія, в якій переплелися любов і бажання помсти, сім'я і тяга до свободи, і неймовірну подорож сміливої ??жінки в пошуках своєї долі і справжнього кохання ...

Детективи

Иоанна Хмелевская. «Смерть беспозвоночным»

Телецентр переживав дуже важкі дні. Ще б пак, загадкові, страшні злочини слідують одне за іншим. Який жах, який скандал: вбивають режисерів - якийсь мор на них напав! І перша на підозрі ... так-так, пані Іоанна. Адже це вона публічно і не криючись повідомляла всім підряд про свою нелюбов до цих підлих п'явок. Адже нахабні безхребетні безсоромно наживалися за рахунок талановитих письменників: знімали фільми за їх творами, причому бідні автори потім не могли розпізнати свого творіння. Гостросюжетний детектив Іоанни Хмельовської, як завжди, порадує своїх читачів незрівнянним гумором і тонкою іронією.

Сергей Бугримов. «Слезы ангелов»

Загадковысть, харизма, авантюрність і готовність зануритися з головою в нові пригоди вдало поєднуються в головному герої збірки оповідань "Сльози ангелів".

Яка кінцева мета існування? Скільки випробувань нас чекає на життєвому шляху? Відповідь завжди поруч; питання в тому, чи готові ми прийняти істину в чистому вигляді.

Книга не залишить байдужим жодного любителя романтичного детектива.

Агата Крісті. «Поїзд о 4:50 з Педдінґтона»

Аґату Крісті знають у всьому світі як королеву детективу. Продано близько мільярда примірників її творів англійською мовою, ще один мільярд — у перекладі 100 іноземними мовами. Вона — найпопулярніший автор усіх часів. За кількістю перевидань її книжки поступаються лише Біблії та творам Шекспіра. Немає тіла — немає вбивства. А старенькій леді, яка начебто побачила злочин з вікна потяга, певно, примарилося. Але міс Марпл надто добре знає свою приятельку, щоб із цим погодитись і сидіти склавши руки. І ось уже тіло знайдене в респектабельному, хоча й занедбаному англійському маєтку. Залишається встановити особу жертви та її ката. Самому Скотленд-Ярду тут не впоратись. Навіть міс Марпл знадобиться допомога друзів…

 

Э. Мартин, А. Карранса. «Ключ Гауди»

Барселона, початок XX століття. Антоніо Гауді, живучи в умовах суспільних заворушень і знаючи, що його життя перебуває під загрозою, ховає реліквію в самому серці свого дітища, спроектованого за образом і подобою великого божественного творіння - природи.

Барселона, початок XXI століття. Марія повинна виконати визначене пророцтвом і відшукати реліквію, заховану на початку XX століття геніальним архітектором. Але час грає проти неї. Дівчина здогадується, що відповіді практично на всі питання приховані в магічному символізмі майстра, але вона не знає, де шукати головний з них ...

Джим Томпсон. «Убийца внутри меня»

Великий режисер Стенлі Кубрик вважав цю книгу найкращим детективом за всю історію жанру. "Вбивця всередині мене" - знаменитий роман Джима Томпсона, сучасного класика, визнаного дослідника темних сторін людської натури; Стенлі Кубрик вважав цю книгу найкращим детективом-нуар за всю історію жанру, а Стівен Кінг називає Томпсона своїм улюбленим автором.

Лу Форд - помічник шерифа в маленькому техаському містечку. Він неквапливий, нудний і доброзичливий, що називається, свій хлопець. Він промовляє банальності і ввічливий з правопорушниками. Ніхто з оточуючих не підозрює, що під маскою добродушності причаївся безмовний і невблаганний вбивця.

Агата Кристі. «Тіло в бібліотеці»

Одним тихим ранком у селі Сент-Мері-Мід сталося таке! Полковник у відставці Бентрі і його дружина знаходять у своїй бібліотеці тіло молодої незнайомки. Поліція підозрює сусіда сімї Бентрі – Безила Блейка. Але тільки міс Марпл може розгадати цю таємницю і назвати справжнього вбивцю.

Сергей Бугримов. «Мой любимый прокурор»

Молодий, хвацький і заповзятий адвокат відкриває власну контору і придумує оригінальний спосіб просування. В результаті його друзі - учасники акції - ризикують потрапити за ґрати. Щоб врятувати ситуацію, головному герою доводиться ... закохатися.

Елізабет Костова. «Викрадачі»

До психіатра Ендрю Марлоу потрапляє незвичайний пацієнт — молодий художник Роберт Олівер. З невідомої причини Роберт намагався знищити знамениту картину. Одержимий бажанням розгадати таємницю, що мучить генія, Марлоу починає розслідування і знаходить двох чарівних жінок... Можливо, одна з них знає таємницю художника? На що ж здатна людина, яка кохає до безумства?

Андрій Кокотюха. «Київські бомби»

1907 рік. У Російській імперії - конституційний переворот. Влада широким фронтом наступає на громадянські права та свободи людей. У відповідь звучать постріли та летять саморобні бомби. Київ тих часів стає ареною бойових дій. Тут, немов гриби, виростають бойові організації, чиї дії вже не підпорядковані єдиному центру. Андрій Волох, молодий українець, вигнаний з університету за участь у протестах, теж бере до рук зброю. Тепер він - Полтава. І його подальша доля тісно переплітається з долями радикального ватажка бойовиків Залізняка, професійного терориста Штерна, жандармського ротмістра Підвисоцького та Фаїни - вдови страченого революціонера, котра прагне помсти. Але чи в повній мірі прийнятні ідеї тотального терору для таких як Полтава? Тим більше якщо терор - зброя не лише бойовиків, а й влади, яка з ними бореться...

Андрей Кокотюха. «Аномальная зона»

Після Чорнобильської аварії майже всіх жителів села Підлісне, що в Житомирській області, в екстреному порядку переселили: тут творилися дивні справи ... Люди пропадали і, якщо поверталися, то не пригадували ні хвилини з того моменту, як їх поглинула аномальна зона ...

Через роки старе, вимерла село із зони відчуження нагадує про себе: колишні мешканці дивним чином виявляються там і ... пропадають. Тамара Томіліна, 22-річна дівчина, теж відчуває страшний зв'язок з Підлісним: воно кличе її до себе. Тамара звертається до журналіста Віктора Шамрая і розповідає історію села. Дівчина їде в Підлісне, пропадає і через деякий час сама повертається звідти, не розуміючи, що сталося ... Після зникнення ще однієї людини, за розслідування береться капітан Сергій Бражник. Він збирається відправитися в аномальну зону сам ...

Андрій Кокотюха. «Осінній сезон смертей»

Журналіста столичної газети Андрія Шкараду звинувачують у вбивствах дівчат у студмістечку. Через доведене алібі міліція відпускає його і знаходить іншого підозрюваного — бармена з місцевої кав`ярні, куди частенько навідувалися жертви. Та Андрій не вірить правоохоронцям і попри їхнє залякування починає самотужки дошукуватися правди. Він приймає виклик підступного вбивці!

Тим часом маніяк планує нові вбивства й у своєму щоденнику сповідується вічності. Сезон смертей триває...

Фантастика

Ольга Мяхар. «Особо опасная ведьма»

Wanted! Розшукується особливо небезпечна відьма! На вигляд беззахисна. Легко втирається в довіру. Безстрашна. Обожнює авантюри. Схильна до бродяжництва. Почуття гумору майже завжди переважає над здоровим глуздом. Володіє всіма видами магії, знає напам'ять абсолютно всі заклинання і вміє їх застосувати. У вогні не горить, у воді не тоне. Нещадна до нежиті і нечисті. Нерозбірлива в зв'язках: кращий друг і подільник - темна особистість, прибулець з іншого світу (в розшуку за вбивство монарха). Особливі прикмети: всюди з'являється з драконом (молодий, нахабний, ледачий, безпринципний, ненажера). Шкідливі звички: тільки що - самозабутньо чаклує. При спробі затримання слід дотримуватися граничної обережності: відомі випадки перетворення неугодних в мишей, ховрахів, тигрів і ін. Відгукується на ім'я Адіа. Для друзів - просто Ді.

Сергей Бугримов. «Добро пожаловать на землю!»

У цьому виданні зібрані фантастичні пригодницькі розповіді Сергія Бугримова, який був відомий читачеві по детективними романами «Вальс під дощем», «Сльози ангелів» і «Мій улюблений прокурор». Нові твори перенесуть читача в міжгалактичний простір і познайомлять з багатьма цікавими персонажами різних космічних рас, які чомусь за своїми почуттями і переживаннями мало відрізняються від нас, жителів планети Земля.

Елизавета Шумская. «Пособие для начинающей ведьмы»

Ти - сільська знахарка. Не подобається? А що ж ти хочеш? Нового захотілося? Пригод? На саму Магічну Академію замахнулася? А ти знаєш, скільки тобі доведеться пережити? Скільки пройти? А ти ні магією, ні мечем. Не страшно? Ну коли не страшно, то ось тобі посібник для початківців і ... вперед!

 

Елизавета Шумская. «Пособие для начинающего мага»

Чим маг відрізняється від відьми? Ні, не силою або освітою, а кількістю неприємностей від нього і навколо. Ось і знахарка Іва, потрапивши в Магічний Університет, виявила, що життя спокійніше не стало. Але турбує Іву навіть не чаклун, ледь не вбив її під час вступу, не демон з покинутого храму, не вбивства молодих дівчат в місті, а хвилює її дуже просте і ясне питання: чи можна вважати життя нормальним, якщо твої найкращі друзі - це горгулья, ельф і троль, а упадає за тобою вампір ?!

«Запах страха»

Коли ви відкриєте цю книгу, страчений кат повернеться, щоб закінчити почате ... Доглядачка покинутого маяка надасть вам прийом, який ви не зможете забути ... І навіть якщо вам вдасться повернутися з цього міста - ви ніколи не станете колишнім ... Адже від власного страху нікуди не сховатися.

Андрей Дмитрук. «Магические приключения Лярусса и Марше»

Уявіть собі французького колегу Шерлока Холмса – який, до речі, і живе в один час з великим англійським детективом, задовго до Першої світової війни, в мирному, романтичному, затишному Парижі 1900-х. Так, перед нами детектив-любитель, але - особливий ... Він розслідує жахливі злочини, які не може розкрити поліція. Більш того, деякі з цих вбивств взагалі не вкладаються в схему звичайного правопорядку: люди гинуть, миттєво або повільно, а складу злочину - немає! Вся справа в тому, що і головний герой цього циклу повістей, Жером-Себастьєн Лярусс, і його могутні супротивники - маги. Тобто, їх так прийнято називати; але сам Лярусс впевнений, що і він, і таємничі вбивці лише користуються силами природи, недоступними сучасній науці. Зрозуміло, якщо справа відбувається у Франції рубежу століть, оповідання не обійдеться без прекрасних дам (за сумісництвом - відьом), перших автомобілів, паризьких мод, вишуканих обідів, зрошуваних кращими винами ... Гігантські старовинні катакомби Парижа і лицарський замок в Лангедоці, дивна спортивна школа на півострові, заміська психіатрична лікарня - ось ті арени, на яких діють знаменитий окультист Лярусс і його вірний «доктор Ватсон», журналіст Базиль Марше. Чи зуміють вони викрити підступи служителів темних сил - і залишаться при цьому живі?

Дитяча література

Вера Иванова. «Большая книга приключений для чемпионов и чемпионок»

«Рицарь в белом кимоно». Все життя Тимура перекинулося в той день, коли його з ганьбою прогнали з школи дзюдо, і кинула кохана дівчина." Я зустрічаюся тільки з чемпіонами ", - сказала красуня Ельза, і Тім зрозумів, що розбиті не тільки його мрії про спортивну кар'єру, а й серце. Чотири роки він присвятив тренуванюванням: відпрацьовував кидки і прийоми, брав участь в змаганнях, вивчав філософію дзюдо. він хотів стати справжнім воїном - сміливим, благородним і справедливим. Невже дурна випадковість назавжди позбавила його цієї можливості? Ні, адже Тім НЕ здався! Він вирішив тренуватися самостійно, щоб одного разу повернутися на татамі і виграти Літні ігри ...

"Формула победы". Класно мчати наввипередки з вітром або виконувати ризиковані трюки, викликаючи захоплення глядачів! Аня Стрельникова знає про це не з чуток, недарма її називають королевою ролерів. Безстрашна спортсменка обожнює свободу і швидкість, вона звикла до довгих тренувань і гучних перемог. Але напередодні всеросыйських змагань удача відвернулася від Ані. У королеви з'явилася серйозна суперниця. Таємнича Маріка готова на будь-яку підлість для того, щоб виграти. І їй вже вдалося посварити Аню з її хлопцем ...

"Потанцуй со мной!" У всьому винні ці дівчата! Через них Димон посварився з друзями і завалив річну контрольну! Через них програв змагання з брейк-дансу - у вирішальний момент танцюриста відволік дзвінок мами, яка просила зустріти дочок її давньої подруги. Хлопець послухався, і тепер противні дівиці гостюють в його квартирі, збивають з пантелику друзів і всіляко ускладнюють без того непросте життя ... Так думав Димон, поки не побачив Тіну, сестру Лайки і Арфи. Він готовий заради неї на будь-які подвиги, але допущені помилки не завжди просто виправити.

«Дивовижний світ казок»

До збірки увійшли захоплюючі казки для малюків. Діти пізнають країну фантазії, дізнаються про відомих і мудрих героїв українських казок, в казках присутній повчальний характер. Яскраві малюнки і декорації зроблять читання ще більш захопливим і приємним. Адресується дітям дошкільного та молодшого шкільного віку.

Лидия Чарская. «Ксаня на подмостках театра»

Чи мріяла ти коли-небудь присвятити своє життя театру, стати відомою актрисою і підкорювати серця чоловіків! Яке ж воно насправді, блискуче і загадкове театральне життя? В юному віці залишившись без батьків, зазнавши гіркоту втрати близької людини, дивом уникнути смерті, горда і норовлива дівчинка Ксана вибирає тернистий, але спокусливий шлях акторки. Що чекає її попереду: довгоочікуване щастя чи чергове розчарування? Якщо ти смілива і незалежна і не боїшся мінливостей долі, історія відважної Ксана не залишить тебе байдужою!

Леся Воронина. «Таємниця Пурпурової планети»

Ви бували ви на Міжгалактичному фестивалі смугастих равликів? А може, вам доводилося грати у гру ''хто впіймає скаженого кльоцика''? А рятувати летючих жабок від підступних подвійних барабульок? А ви б хотіли за допомогою вогняної кульки потрапити на Пурпурову планету й врятувати космічного мандрівника Люма? Якщо вам цікаво взяти участь в усіх цих неймовірних і дуже небезпечних (але шалено веселих) пригодах, радимо негайно прочитати нову книжку Лесі Ворониної «Таємниця Пурпурової планети»!

Питер Леранжис. «39 ключей. Похититель мечей»

У змаганні, пов'язаному з пошуками 39 ключів, захованих по всьому світу, є тільки одне правило: НІКОМУ НЕ ВІР. Пошуки приводять 14-річну Емі її молодшого брата Дена в Японію, і єдиний шлях знайти третій ключ пов'язаний з їх дядьком Алістером Оу. Чи вдасться їм уникнути союзу з ним? Коли на кону ключ, у Емі і Дена немає вибору. Але в родині Кехілл довіряти своїм родичам - смертельно небезпечно ...

Альберт Иванов. «Веселые проделки Хомы и Суслика»

Хома і Суслик ось уже тридцять років легендарні герої не тільки книг Альберта Іванова, але і безлічі мультфільмів і радіопостановок. З цією парочкою варто познайомити всіх дітей, адже розповіді про них - найдобріші і смішні уроки дружби. Справжнім друзям завжди є чим зайнятися, але найцікавіше - разом пустувати! Хитромудрий Хома знає, як провести противних зубастих хижаків, а Суслик - з ним у всьому заодно. Удвох вони не дадуть Вовкові перетворити Зайця-товстуна в "зайчатину" і стануть особистими дантистами Лисиці! Пустощі пустощами, а завдяки їх витівкам досі сто ї ть рідний ліс Хоми і Суслика. Адже їх дружба стількох звірів врятувала і скільки всіх навколо навчила!

Для молодшого шкільного віку.

Дж. Гарріс. «Казки дядечка Римуса»

Певно, всі ми хоч раз чули історії про кмітливого веселуна Братика Кролика, підступного розбишаку Братика Лиса, розважливого Пана Черепаху та простуватого Братика Ведмедя, що зовсім як люди: то дружать, то ворогують між собою. Ці чудові оповідки колись впорядкував та записав американський письменник Джоель Чендлер Гарріс.

Микола Носов. «Щоденник Миколки Синицина»

Весела й повчальна історія про відмінника Миколку Синицина, який вирішив завести щоденник, щоб записувати думки й цікаві події.

Юрій Коваль. «Пригоди Васі Куролєсова»

Вася Куролєсов - ще той невдаха. Він з тих, хто потрапляє в міліцію ні за що, і в мішку, замість поросят, обов'язково приносить облізлого рудого пса. Здавалося, удача зовсім обійшла хлопчика стороною. А дарма. Адже Вася - добра і довірлива дитина - зовсім не винен, що пригоди обожнюють сипатися на його біляву голову. Поки все село сміється над курйози хлопця, доля раптом підкидає шанс довести всім навколо свою сміливість і спритність. А це - самому зловити злодіїв! Чудова розповідь, про те як добрі невдахи стають відважними героями.

 

Хельмут Ценкер. «Дракон Мартин»

Казкова повість австрійського письменника Хельмута Ценкера про дружбу дітей з двома драконами - Мартіном і Георгом і про їх захоплюючі пригоди.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 

 

 

return_links(); ?>