Colors: Green Color

Калейдоскоп подій

17 червня провели творчу майстерню "Квіти із фруктів і домашнє морозиво - те, що треба у спеку!" Хочете приготувати морозиво вдома? Ділимося простим рецептом, який подарує вам справжнє задоволення!

В нашій бібліотеці знову вирували жіночі творчі енергії.
Майстер-клас від Марти Ничай удався на славу! Вже вдруге Жіночий клуб "Жива" узявся за розпис по тканині, наразі це були футболки.

Сьогодні в нашій бібліотеці пані Оксана Томащук - представник Міжнародного Медичного Корпусу провела майстер-клас із виготовлення патріотичної ляльки-мотанки. У дружній атмосфері вийшли чудові лялечки!

До Дня батька, який будемо святкувати у неділю 16 червня у нашій бібліотеці пройшов майстер-клас із виготовлення вітальної незвичайної листівки-орігамі. Учасники вибирали, що кому подобається із представлених зразків, які надала наша бібліотечна майстриня. Дехто зробив не одну, дуже сподобалась така листівочка!

12 червня нашу бібліотеку відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні пан Сеймур Мардалієв.

11 червня у читальному залі Бібліотека "Почайна" відбувся концерт "З журбою радість обнялась" від педагогів Дитяча музична школа 40 Оболонського району.
Невимушена атмосфера, еклектична підбірка творів...