×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Сьогодні бібліотеки - це не тільки книгозбірні, де можна взяти щось почитати чи скористатися інтернетом. Це ще простір для зустрічей з цікавими людьми, майстер-класи, виставки, доброчинні акції, концерти, живе спілкування з людьми мистецтва, зокрема з письменниками. І все це є у нашій бібліотеці.

Але все ж таки це БІБЛІО-тека! І сумно було, коли приходили люди, які без книжки не уявляють свого життя, а вибір був не такий уже й широкий...
Але наші фонди оновлюються і поповнюються. І завдяки доброчинцям, які дарують хороші книжки, і завдяки нашим власним старанням, і поповненню фондів якісною сучасною літературою. А нещодавно ми отримали багато новеньких книжок українських та зарубіжних авторів, обраних експертами Українського Інституту Книги. Радіємо, пропонуємо, популяризуємо, видаємо на руки, читаємо й самі. Будемо повідомляти про відгуки читачів і власні враження!
На фото далеко не всі отримані нами книжки, приходьте, цікавтеся, читайте!

{gallery}biblioteki/ahmatova/2019_gallery/2019_02_15_2{/gallery}