Співробітники бібліотеки прийняли участь в літературно-музичній платформі "Моя мова, моя країна, моя Батьківщина" присвяченій пам'яті Валерія Марченка. 

Захід відбувся в київській школі № 175 ім. В. Марченка. Учасниками платформи  стали учні та педагоги  школи,  мовознавець, письменниця, кандидат філологічних наук - Наталія Пуряєва , а також інші запрошені гості. Вчителька Наталія Кривошей,  яка опікується музеєм Валерія Марченка та веде гурток екскурсоводів, разом зі своїми активістами – гуртківцями підготували чудове літературно-музичне свято до участі у якому долучились талановиті педагоги школи.  Наталія Пуряєва розповіла про родину Валерія Марченка та про свої книги присвячені  Валерію та його мамі Ніні Михайлівні. Галина Чеботарьова розповіла про азербайджанський період в житті Валерія, його роботу в області східної орієнталістики, перекладацьку діяльність. Гості переглянули відеоматеріал про Азербайджан.

На заході звучали вірші, пісні також була розіграна міні- вистава за листами Марченка. Гості заходу познайомились з оновленим шкільним музеєм.


ПБ ім. Самеда Вургуна