19 жовтня в Публічній бібліотеці імені Самеда Вургуна відбулась презентація книг відомого азербайджанського дослідника, історика, публіциста, релігієзнавця пана Теймура Атаєва. Читачам було представлено нові книги: «Ислам в Украине: прошлое, настоящее, будущеее» та «З історії геополітичної боротьби за території Росії, України, Білорусі та Балтії».

В залі були присутніми письменники, журналісти, представники української інтеліґенції, азербайджанські вчені, представники діаспори та небайдужі  користувачі бібліотеки.

Модератором заходу була Марина Гончарук, сприяв проведенню презентації  Ісламський культурний центр.

Теймур Атаєв поділився з присутніми історією написання своїх книг, на які його надихнули трагічні січневі події 1990 року в Баку. Автор розповів багато цікавих фактів з історії розвитку ісламу в Україні від найдавніших часів до сьогодення, поділився своїм баченням історії геополітичної боротьби за території східноєвропейських держав, та відповів на численні запитання слухачів.

Галина Чеботарьова подякувала журналістці Марині Гончарук, Ісламському культурному центру та Олегу Халідовичу за сприяння в організації заходу та подаровані для бібліотеки книги і виразила сподівання на подальшу співпрацю. Вона також відмітила, що книги  Теймура Атаєва будуть цікаві як історикам так і широкому загалу читачів, а їх презентація в бібліотеці стала іще однією важливою сторінкою в історії дружби народів України та Азербайджану.

{gallery}biblioteki/vurguna/gallery_2018/2018_09_20{/gallery}

{tab Графік}

Понеділок 11:00 - 19:00
Вівторок 11:00 - 19:00
Середа 11:00 - 19:00
Четверг 11:00 - 19:00
П'ятниця 11:00 - 19:00
Субота Вихідний
Неділя 11:00 - 18:00

Останній день місяця - санітарний

{tab Про бібліотеку}

Бібліотека ім. Самеда Вургуна заснована у 1974 році. Сучасну назву має з 1978 року. Книжковий фонд - 33,6 тис. примірників українською, російською, азербайджанською мовами, в тому числі платівки, нотні, довідково-бібліографічні видання. Щорічно обслуговує близько 5,0 тис. користувачів; кількість відвідувань за рік - 26,0 тис., книговидач - 103,0 тис. примірників.
Бібліотека співпрайцює з Конгресом азербайджанців в Україні та посольством Азербайджану в Україні, що сприяє розвитку культурних зв'язків та зміцненню дружби українського та азербайджанського народів.

 Усі читачі нашої бібліотеки також мають змогу безкоштовно скористатися послугами Інтернет-центру та Wi-Fi.

{tab Координати}

Наша адреса: м. Київ,вул.вул. Олександра Архипенка, 3


Транспорт:
Тролейбуси: 44, 34 - їхати до зупинки "Кінотеатр "Братислава""
Автобуси:102, 88 - їхати до зупинки "Кінотеатр "Братислава""
Маршрутні таксі :402, 463 - їхати до зупинки "Кінотеатр "Братислава"

{/tabs}