19 вересня в Публічній бібліотеці імені Самеда Вургуна відбулось перше засідання розмовного клубу "Спільно".
Наші найактивніші користувачі прийшли на відкриття клубу з гарним настроєм, бажанням спілкуватись лише українською мовою та пізнавати нове. Напрям діяльності клубу - універсальний, створений для спілкування наших активістів, що мають єдині інтереси, для обміну думками, удосконалення знань в галузі літератури, мистецтва, історії, психології.
Розпочали з обговорення тем: "Чому читання корисне для здоров'я?" та "Читання як засіб позбутися стресу".
" Читати корисно! Книги освічують душу, піднімають і зміцнюють людину, пробуджують в ньому кращі прагнення, гострять його розум і пом'якшують серце." Уільям Теккерей.
Крім розвитку уяви і зміцнення уваги, читання бореться з хворобою Альцгеймера та деменцією, знижує кров'яний тиск, стрес, депресію та тривогу, покращує загальне самопочуття. Читання може допомогти жити краще й довше. Воно допомагає розвинути емпатію та боротися з самотністю, що сприяє відчуттю щастя. Охочі до читання краще можуть впоратися з труднощами та мають вищу самооцінку.
А завершенням зустрічі був вибір книжок з виставки "Людина з книгою в руках ніколи не буде самотньою", тест "Визначення ступеня схильності до стресу", гумор, пригощання ласощами, плани на наступне засідання.
Адже ми всі потребуємо таких зустрічей під час нелегких життєвих викликів, які спонукають до згуртування та переосмислення цінностей.


ПБ ім. Самеда Вургуна