16 червня до нас в бібліотеку з дружнім візитом завітала делегація Головного управління культури і туризму міста Баку при Міністерстві культури Азербайджанської Республіки на чолі з начальником ГУК м. Баку Меліковим Джалілом Бахрам оглу.

Гості поклали квіти до пам'ятника Самуда Вургуна, а начальник відділу культури Оболонського району Ліана Розмаїта розповіла про історію створення бібліотеки і відкриття пам'ятника. В знак дружби між нашими країнами, Меліков Джаліл і Ліана Розмаїта висадили каштани біля бібліотеки. Для шановних гостей Галина Чеботарьова провела екскурсію бібліотекою, розповіла про історію створення бібліотеки, цікаві факти з роботи бібліотеки та книжковий фонд. Особливу зацікавленість викликала азербайджанська література, книги які перекладені на українську мову, та оригінальне оформлення нашої бібліотеки. В складі делегації була директор ЦБС Бінагідінського району м.Баку Більяндарлі Рена Фікрет кизи, яка добре знається на бібліотечній справі, тож було багато спільних тем і запитань, щодо роботи ЦБС в Україні і Азербайджані на які відповіла директор ЦБС Оболонського району Олена Львович. За цікавими бесідами і спільними планами на майбутнє, з чаюванням ароматним азербайджанським чаєм і солодощами від Gunay Huseynova Азербайджанські національні солодощі непомітно сплинув час. На згадку про дружню зустріч користувачі нашої бібліотеки і читачі Азербайджану отримали книги в дарунок.

 


ПБ ім. Самеда Вургуна

{tab Графік}

Понеділок 11:00 - 19:00
Вівторок 11:00 - 19:00
Середа 11:00 - 19:00
Четверг 11:00 - 19:00
П'ятниця 11:00 - 19:00
Субота Вихідний
Неділя 11:00 - 18:00

Останній день місяця - санітарний

{tab Про бібліотеку}

Бібліотека ім. Самеда Вургуна заснована у 1974 році. Сучасну назву має з 1978 року. Книжковий фонд - 33,6 тис. примірників українською, російською, азербайджанською мовами, в тому числі платівки, нотні, довідково-бібліографічні видання. Щорічно обслуговує близько 5,0 тис. користувачів; кількість відвідувань за рік - 26,0 тис., книговидач - 103,0 тис. примірників.
Бібліотека співпрайцює з Конгресом азербайджанців в Україні та посольством Азербайджану в Україні, що сприяє розвитку культурних зв'язків та зміцненню дружби українського та азербайджанського народів.

 Усі читачі нашої бібліотеки також мають змогу безкоштовно скористатися послугами Інтернет-центру та Wi-Fi.

{tab Координати}

Наша адреса: м. Київ,вул.вул. Олександра Архипенка, 3


Транспорт:
Тролейбуси: 44, 34 - їхати до зупинки "Кінотеатр "Братислава""
Автобуси:102, 88 - їхати до зупинки "Кінотеатр "Братислава""
Маршрутні таксі :402, 463 - їхати до зупинки "Кінотеатр "Братислава"

{/tabs}