Цього разу ми створювали на майстер-класі з панею Світланою лялечку - мотанку "Берегиню".
Насправді зробити ляльку - мотанку не так просто, як може здаватися, оскільки треба виконати чітку послідовність дій з її виготовлення, тобто "складання" її окремих частин. Тут знадобляться і логіка, і акуратність, і охайність, і фантазія! Пані Світлана, як завжди, всім допоможе, все пояснить!
