Сьогодні на майстер-класі Оболонські майстрині почали роботу над весняною лялькою-мотанкою "Травниця".
Це лялька, яку наповнюють запашними лікарськими травами, як оберіг на здоров’я та гарний сон. Вона є захисницею від хвороб і доброю забавкою діткам. Заняття, як завжди, відбувалося у чарівній творчій атмосфері.
