ПБ ім. Панаса Мирного

Colors: Green Color

Калейдоскоп подій

На черговому майстер-класі у читальній залі нашої бібліотеки виготовляли різдвяну козу. Таким чином намагаємося зберігати давні українські традиції та навчати діток.

Детальніше...

Всі ми полюбляємо подарунки, а чарівні подарунки від Святого Миколая - це подвійне щастя, особливо дітям! Сьогодні пані Світлана показала учасникам як робить чобіток, розказала притчу про Святого Миколая. Діти і дорослі в захваті від милих новорічних чобітків!

Детальніше...

До 160-річчя від дня народження видатної української письменниці Ольги Кобилянськоі на абонементі представлена книжкова виставка «Усі мої думки тобі, народе вільний…». Тут можна ознайомитися із творчим шляхом письменниці та її творами.

Детальніше...

До Дня памʼяті жертв масових Голодоморів в Україні, в нашій бібліотеці ми розгорнули виставку плакатів, які розповідають про геноцидні дії сталінської росіі проти українців. Також для користувачів представлена книжкова виставка і постійно діюча тематична поличка «Голгофа України».

Детальніше...

Малювали фарбами картини осені. Пані Світлана надала зразки малюнків, пояснила техніку малювання фарбами. Кожен учасник майстер-класу за власним бажанням вибрав, що малювати. Вийшли яскраві, красиві у всіх малюнки!

Детальніше...

21 листопада - День Гідності та свободи. Цього року Україна відзначає 10-ту річницю Революції Гідності. Для наших користувачів ми підготували книжкову виставку.

Детальніше...

Наша адреса: м. Київ, вул. Кондратюка, 4-б


Транспорт:
Автобуси:32, 99 - їхати до зупинки "Школа"
Маршрутні таксі :204, 219, 227, 525, 537 - їхати до зупинки "Школа"