30 вересня традиційно вже 24 роки поспіль відзначається Всеукраїнський день бібліотек - свято важливе для всіх освічених і культурних людей, працівників бібліотечної сфери, освітян, науковців і, звісно, поліглотів, ерудитів та любителів літературного слова.

Варто відзначити, що українські бібліотеки пройшли значний шлях від читалень минувшини до сучасних закладів, які оснащені мультимедійним обладнанням і поєднують розважальні та просвітницькі функції, а також беруть активну участь у всіх громадських і культурних процесах.

Так, в цьому році Бібліофест «Разом до перемоги» мав на меті не лише привернути увагу громадськості до бібліотек і бібліотечної справи і запросити потенційних нових читачів, але до того ж поставив завдання залучити якомога більше людей до благодійної діяльності і волонтерської справи, адже усі збори благодійного ярмарку «Підтримай Збройні сили України», який став головною локацією заходу пішли на допомогу ЗСУ, закупку медикаментів, тощо.
Під час ярмарку багато громадських організацій брали в ньому активну участь – тут були і учасники волонтерського руху «Світле майбутнє» і фітнес-клуби, і об’єднання народних майстрів, батьківські організації. Виставки своїх творів проводили митці різних напрямків мистецтва. Для відвідувачів були представлені ювелірні вироби з натурального каміння, прикраси з бісеру та природних матеріалів, численні ляльки та іграшки, вироби традиційного народного мистецтва, а також проводилися численні тематичні флешмоби, розважальні заходи для дітей, майстер-класи та ігри.
Наша бібліотека приєдналася до свята, організувавши для дітей «Студію з Аквамакіяжу», дуже популярний вид розваги у дітей і підлітків! Мова йде про художній фантастичний розпис обличчя спеціальними фарбами на водній основі, що дозволяє створити образ казкового персонажа. Протягом дня наша студія працювала невпинно, збираючи черги дітей і підлітків, які бажали отримати Аквагрим! Найпопулярнішими були образи звірів, метеликів та фантастичних істот. Бібліофест пройшов у чудовій сонячній атмосфері і став проблиском добра і надії для його учасників.
Приєднуйтеся, друзі до благодійної діяльності, ваші добрі справи личать вам!