Заняття гуртка інтелектуального розвитку «Я можу!».
У бібліотеці «Обрій» відбувся мінітурнір з інтелектуальних ігор, присвячений Дню Києва, який став яскравим завершенням ще одного насиченого року роботи гуртка інтелектуального розвитку «Я можу!». Шашки, швидкокубінг, «Пентаго» та інші інтелектуальні ігри об’єднали учасників у дружньому колі.
Протягом року під час занять гуртка діти вчилися мислити, аналізувати, концентруватися, працювати над собою та вірити у власні сили. І святковий турнір став чудовою нагодою показати свої знання, навички й наполегливість. Цього дня у дітлахів було багато різних емоцій: радість перемоги, хвилювання і гордість за свої досягнення. А найголовніше – атмосфера щирої дружби, яка панує у нашому гуртку.
Наприкінці заняття переможцям спортивного турніру вручили грамоти, а ще запросили до частування смаколиками. Та цього дня переможцями були всі – адже кожен з учасників зробив важливий крок вперед, навчився чомусь новому і довів: «Я можу!» – це не просто назва гуртка, а справжній життєвий принцип.Щиро дякуємо керівнику гуртка Францу Поплавському за натхнення, підтримку та любов до своєї справи! До нових зустрічей у новому навчальному році.
