А справжнє диво почалося, коли самі діти стали… акторами! Разом з бібліотекарами вони розіграли лялькову виставу за мотивами української народної казки «Рукавичка». Розіграли з емоціями, жвавими рухами й неабияким артистизмом.
Цей день у бібліотеці був веселим, радісним і по-справжньому казковим. Діти довели: вони – неймовірні актори, фантазери та ще й юні чарівники, здатні «оживити» казку.
Дякуємо за ці щирі емоції та чекаємо знову у нашому «Обрії»!
