На черговому засіданні читацького клубу «Разом» ми занурилися в один із найбільш глибоких і водночас болючих творів української класики –драму «Бояриня» Лесі Українки.
«Бояриня» – це драма, написана Лесею Українкою у 1910 році, яка розповідає про те, як складно поєднати почуття любові і вірності з патріотизмом і боротьбою за незалежність. У центрі твору – історія дівчини, яка змушена вибирати між особистим щастям та відданістю своїй батьківщині. Тема свободи, , морального та етичного вибору – вічно актуальна, адже проблеми, підняті в драмі, не втрачають своєї гостроти і сьогодні!
Обговорення драми «Бояриня» проходило дуже емоційно та жваво. Всі присутні одностайно зазначили актуальність цього твору, адже події XVII століття виявилися напрочуд схожими на сучасні виклики для України. Боротьба за національну гідність, складний вибір та внутрішній конфлікт героїв відображають і наші реалії. Учасники зустрічі відзначили також чудово зображений автором образ головної героїні Оксани, яка є символом стійкості та сили духу. А зачитуючи вголос уривки з драми, заслуховувалися витонченою поетичністю твору.
Порада від членів клубу: «Бояриню» Лесі Українки обов’язково читати всім! Адже ця драма не просто про минуле. Це про нас, про моральний вибір і боротьбу за те, що є дійсно важливим. Це твір, який змушує думати, аналізувати та відчувати.
Дякуємо всім учасникам зустрічі за чудову атмосферу і любов до читання.
Наступне засідання клубу відбудеться 24 лютого о 10-00. Поговоримо про повість Е. Гемінгвея «Старий і море». Долучайтеся до наших літературних дискусій у бібліотеці «Обрій». Буде цікаво!


Адреса бібліотеки "Обрій"

Графік

Понеділок 10:00 - 18:00
Вівторок 10:00 - 18:00
Середа 10:00 - 18:00
Четверг 10:00 - 18:00
П'ятниця 10:00 - 18:00
Субота 10:00 - 17:00
Неділя Вихідний

Останній день місяця - санітарний