Понад півроку в нашій бібліотеці працює читацький клуб «Разом», зокрема секція для дорослих. На засіданнях секції ми щотижня разом читаємо та обговорюємо обрані книжки.
Найдовше тривало читання та обговорення книги Клариси Пінколи Естес «Жінки, що біжать з вовками». Це книга, яка змушує замислитись про себе, про свою Жіночу сутність, змушує почати щось змінювати в своєму житті, спонукає до творчості.
«Жінки, що біжать з вовками» - однозначно книга не для легкого читання, але варта того аби її прочитати та обговорити у жіночому колі однодумців, як це роблять члени книжкових та читацьких клубів у всьому світі!
На підсумкову засіданні, присвяченому книзі Пінколи Естес, ми ділилися враженнями від прочитаного, підбивали підсумки наших зустрічей, а ще складали плани на майбутнє.
Дякуємо всім учасникам за активність, відвертість, позитив!
І до нових зустрічей вже у вересні...


{tab Графік}

{tab Про бібліотеку}

Бібліотека заснована у 1975 році. Книжковий фонд - понад 12 тисяч примірників, за рік бібліотека обслуговує близько 3 тисяч користувачів.

Усі читачі нашої бібліотеки також мають змогу безкоштовно скористатися послугами Цифрового Хабу та Wi-Fi.

В бібліотеці працює гурток дитячої творчості «Майстриня». Проводяться онлайн та оффлайн заняття з цифрової грамотності, зустрічі  з цікавими людьми та благодійні акції спільно з волонтерами.

Ознайомитись детально з заходами та подіями нашої бібліотеки можна у соціальних мережах Facebook та Instagram за посиланнями:  

Facebook Facebook 
 Instagram

Ми знаємо, як допомогти тобі у навчанні та як зробити твоє дозвілля змістовним і цікавим.
  Приходь. Ми чекаємо саме на тебе!

Завідуюча бібліотекою"Обрій!
Дегтярьова Любов Миколаївна

{tab Координати} 

Наша адреса: м. Київ, вул. Попова, 12
Тел.: 093-430-50-11


Транспорт:
Автобуси: 32, 72 - їхати до зупинки " Мостицька"
Тролейбуси: 18, 6, 25 -їхати до зупинки " Мостицька"
Трамваї: 12, 19 - їхати до зупинки "Інститут ім. Бакуля"
Маршрутні таксі:219, 181, 525, 420, 32, 159, 227 -їхати до зупинки " Мостицька"

{/tabs}