Для учасників гуртка інтелектуального розвитку «Я можу» навчальний рік закінчився не лише у школі.
Майже рік діти наполегливо вивчали тонкощі гри в шашки, активно займались нейрогімнастикою, кубінгом та іншими інтелектуальними іграми. Брали участь у внутрішніх, міських та Всеукраїнських турнірах з гри в шашки-64.
Багато дітлахів здали нормативи першого юнацького розряду, та стали переможцями різноманітних змагань, з чим ми їх і вітаємо.
Тож закінчення сезону було веселим та яскравим.
Керівник гуртка Франц Поплавський , батьки юних шашкістів та бібліотекарі нашої бібліотеки організували для дітей родинне свято!
Захід почався із підсумкового турніру з шашок – 64, у якому брали участь 18 юних шашкістів. Турнір проходив за швейцарською системою. Хлопці та дівчата грали разом, а переможці визначалися згідно набраних балів, окремо серед хлопців та дівчат за віковими категоріями.
У запеклих шашкових баталіях на біло-чорних полях діти почали змагання. Ніхто не хотів програвати, усі намагались здобути перемогу!
Після закінчення спортивної частини заходу відбулось урочисте нагородження переможців.
А далі для дітей було проведено святкову програму: жартівливий цукерково-шашковий турнір, рухливі ігри та розваги з аніматорами на свіжому повітрі, цікаві конкурси та святковий стіл із піцею та солодощами.
Дякуємо всім учасникам та організаторам родинного свята за ентузіазм та позитив!


7808
СьогодніСьогодні25
ВчораВчора49
За_НеділюЗа_Неділю852
За_МісяцьЗа_Місяць1381
ВсьогоВсього7808