Ви думали, що детектив – це просто легке читання? Ні, детектив – це логіка, загадки, пригоди та… бібліотечні квести!
В день народження видатного автора детективів Артура Конан Дойля в бібліотеці відбувся справжній детективний квест. До участі у ньому залюбки долучились не тільки дітлахи, а і їхні батьки, і навіть бабусі!
Користувачам було запропоновано виставку картин-ілюстрацій до творів про славетного детектива Шерлока Холмс. До кожної з яких було «закріплено» окреме завдання квесту.
Учасники починали гру з пошуку завдань за підказками в таємничих скриньках: розшукували заховані на поличках книжки Конан Дойля та отримували вказівку до наступної дії.
І маленькі, і дорослі читачі завзято розплутували ребуси, навчались читати зашифровані тексти, шукали заховані предмети, розгадували сканворди, а також створювали портрети відомих детективів. А ще - знаходили необхідну літеру, щоб наприкінці виконати головне завдання: скласти назву квесту «Я – детектив!»
Дорослі учасники заходу також охоче долучились до участі у вікторині «Детектив з Бейкер-стріт». З’ясувалось, що серед батьків наших юних читайликів багато знавців та справжніх поціновувачів творчості А.Конан Дойля.
Звичайно ж, не обійшлось без тематичної фотосесії в детективних локаціях бібліотеки.
Всі учасники квесту та їхні родини отримали безліч позитивних емоцій, потренували логіку, пам'ять, спостережливість та бажання читати детективи і не тільки…
Дякуємо всім учасникам та запрошуємо до приємного читання!


5348
СьогодніСьогодні72
ВчораВчора54
За_НеділюЗа_Неділю277
За_МісяцьЗа_Місяць1310
ВсьогоВсього5348