Щорічно з 1998 року у третю суботу квітня в Україні відзначається День навколишнього середовища (День довкілля). В 2024 році він припадає на 20 квітня.
Цей день присвячений такій важливій темі, як екологія. Адже питання захисту довкілля та екології в повсякденному житті – це ключові поняття для цивілізованої людини, такі як поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів.
Саме поширенню екологічних знань був присвячений День інформації в бібліотеці «Знати. Любити. Оберігати».
Цього дня ми представили дітям книжкову виставку «Знати. Любити. Оберігати» та виставку малюнків «Земля – наш спільний дім», присвячену рослинам, занесеним до «Червоної книги України». Малюнки з виставки були надані учасниками Національного еколого-натуралістичного центру.
Користувачі бібліотеки весело і з задоволенням взяли участь у творчих майстерках зі створення екологічних плакатів «Збережемо природу» та малювання екокоміксів «Пригоди жабки». А ще охоче зіграли в гру «Рекорди у світі тварин».
Наймолодші читачі прослухали бесіду «Врятуймо Черепаху» за книжками Марії Солтіс-Смирнової та взяли участь в екологічній вікторині «Лісові мешканці».
А огляд літератури «Екомозаїка» розширив знання наших користувачів про екологічні дати та природу нашої країни.
Неабиякий інтерес викликала бесіда «За сторінками Червоної книги України». Вона зацікавила не тільки дітлахів, а і дорослих!
Нагадуємо, що книжки про природу та екологію завжди можна отримати в нашій бібліотеці.
І закликаємо ще раз: бережіть природу і дбайте про довкілля!


3302
СьогодніСьогодні23
ВчораВчора53
За_НеділюЗа_Неділю265
За_МісяцьЗа_Місяць867
ВсьогоВсього3302