Нещодавно в місті Києві було створено @Дитячу Шашкову Лігу. В рамках її проєкту протягом року в Києві відбудеться 5 турнірів: 4 відбіркових етапи і фінал серії. Змагання відбудуться під патронатом @kievpalace Київського Палацу Дітей та Юнацтва.
Перший етап відбудеться 3 березня, наступні етапи - протягом року. До участі у змаганнях запрошуються як гравці-любителі, так і діти, що вже мають розряд.
Кожен етап проходитиме протягом 1 дня та включатиме в себе: церемонію відкриття, власне турнір та урочисте нагородження переможців. На всіх учасників заходу чекатимуть солодкі призи, а переможці мають змогу отримати грошову винагороду!
Відбіркові етапи відбуватимуться у ТРЦ Blockbuster Mall (пр.Степана Бандери, 36, Київ). Фінальний турнір пройде у Київському Палаці Дітей та Юнацтва (вул. Івана Мазепи, 13, Київ).
Більш детальну інформацію про подію можна дізнатись за покликаннями:
Раді повідомити, що в нашій бібліотеці вже працює шашковий гурток під керівництвом досвідченого тренера Франца Поплавського.
Запрошуємо ваших дітей також долучитись до захопливого світу шашок в нашій бібліотеці. Це чудова можливість проявити свої таланти, набути нових знань в цікавій грі, зустріти друзів-однодумців та відчути драйв справжніх шашкових змагань!
Учасники гуртка братимуть участь в усіх змаганнях Дитячої Шашкової Ліги.
Щоб долучитись до занять гуртка та спортивних змагань, зателефонуйте: 067-312-93-87.


1744
СьогодніСьогодні18
ВчораВчора93
За_НеділюЗа_Неділю297
За_МісяцьЗа_Місяць890
ВсьогоВсього1744