6 лютого 2024 року у світі відзначається Міжнародний День безпечного Інтернету (Safer Internet Day).
Міжнародний День безпечного Інтернету запровадили у 2004 році мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій. Традиційно він проводиться у другий вівторок лютого.
 
Головним завданням міжнародного Дня безпечного інтернету було і залишається підвищення навичок мережної безпеки серед дітей та підлітків.
Але в наш час до неї приєдналися й «більш специфічні» завдання — навчання базовим правам людини, способам боротьби з «мовою ненависті», правилам мережевого етикету та дистанційного спілкування. Тобто — створення сприятливого цифрового середовища.
 
Цього дня традиційно проводяться різноманітні лекції, семінари, курси, відкриті уроки та інші тематичні заходи, присвячені безпеці у мережі. У тому числі дистанційні. Щороку в Україні приєднується все більше учасників.
В основному вони орієнтовані на дітей та молодь, як на найвразливіші категорії користувачів. Однак щось подібне проводиться і серед старшого покоління, у якого також спостерігаються величезні проблеми з безпекою в Інтернеті.
 
Протягом року заняття та консультації з цифрової безпеки (як онлайн, так і офлайн) постійно проводяться в цифровому хабі бібліотеки «Обрій».
Пропонуємо і вам долучитись з нами до відзначення цього дня та перевірити себе за допомогою запропонованих онлайн-вікторин. Покликання на них ви знайдете нижче:
 Для дітей:
 Для дорослих:
 Покращити та вдосконалити свої навички безпечного інтернету та захисту від інтернет-шахрайства можна за матеріалами, представленими тут:


Наша адреса: м. Київ, вул. Попова, 12
Тел.: 093-430-50-11


Транспорт:
Автобуси: 32, 72 - їхати до зупинки " Мостицька"
Тролейбуси: 18, 6, 25 -їхати до зупинки " Мостицька"
Трамваї: 12, 19 - їхати до зупинки "Інститут ім. Бакуля"
Маршрутні таксі:219, 181, 525, 420, 32, 159, 227 -їхати до зупинки " Мостицька"

1458
СьогодніСьогодні11
ВчораВчора24
За_НеділюЗа_Неділю11
За_МісяцьЗа_Місяць604
ВсьогоВсього1458