Сьогодні до нашої бібліотеки завітали маленькі гості – першокласники!
Перше знайомство з бібліотекою – це завжди цікава та захоплююча подія! Дітки відкривають для себе чудовий світ книг, який розширює їхні можливості та уяву.
Діти познайомилися з чарівним книжковим містом, де казкові герої оживають на сторінках книжок, дізналися про різноманітні історії та казки, які можна знайти у бібліотеці.
Це перший крок до розвитку у дітей любові до читання та дослідження нових знань через книги.
