Ось і настали довгоочікувані дітлахами зимові канікули. Де дітям проводити своє дозвілля? Звичайно, у бібліотеці!
У нас можна не лише взяти почитати цікаву книгу, а
й весело провести час з друзями та однолітками, відвідати майстеркласи.
Сьогодні наші читачі повернулися додому не лише з цікавими книжками, а й з новорічними подарунками, зробленими власними руками.
Запрошуємо до нас на гостини!
Веселих свят!
