2 травня 2018 року до бібліотеки № 129 для дітей завітали учні 2-А класу ЗОСШ №168, щоб здійснити мандрівку в дивовижний світ книги.

Подорожуючи різними країнами світу, юні читачі познайомились з найдавнішими бібліотеками минулого, почули розповідь про цікаві факти з життя книги та історію її створення. Переконалися, що література має дуже велике значення для людини. І ніколи ні телебачення, ні Інтернет чи будь-які інші технічні досягнення людства не замінять книги.
А щоб з’ясувати, чи добре знайомі діти з літературою, її письменниками та їхніми творами, провели «Літературний турнір». Зламати стереотип про те, що сучасні діти не люблять читати спробували юні інтелектуали та ерудити під час проведення різноманітних конкурсів: «Герої казок і дитячих оповідань», «Впізнай героя», «З якої казки надійшли телеграми» та ін. Діти з великим задоволенням відповідали на питання вікторин та брали участь у конкурсах «Чи уважний ти читач?». Також показали чудові знання різних жанрів української народної творчості: казок, прислів’їв, приказок, загадок, прикмет. При підведені підсумків перемогла дружба.

Бажаємо, юні читачі, продовжувати читати книги, які допоможуть вам стати кращими, мудрішими, добрішими, легше долати перешкоди, які траплятимуться на вашому життєвому шляху і завжди залишатися такими ж розумними, творчими і читаючими.

Приходьте до бібліотеки, щоб поринути в цікавий світ книги, де на вас завжди чекає ваш вірний друг – Книга!


Графік