×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 Не дивлячись на те, що літні канікули вже розпочались, хвиля шкільних екскурсій до бібліотеки не спадає. Сьогодні до нас завітали учні 7-го класу 245 школи.
Діти були вражені тим, що бібліотека вже не є суто «книгосховищем», як вони собі уявляли, відвідувачі відкрили для себе те, що бібліотека – це сучасний простір для роботи, навчання та відпочинку.

Хлопці та дівчата дуже довго розглядали і вивчали експонати Світлиці Української Гідності та слухали історію їх появи саме у нашій бібліотеці. Також їм пощастило стати одними з перших відвідувачів нової експозиції в нашій галереї, це виставка дипломних робіт, вихованців дитячої школи мистецтв № 5. Особливо діти оцінили кількість актуальної та цікавої для них літератури у нашому фонді. Відтепер сподіваємося бачити наших нових читачів ще частіше.

 {gallery}biblioteki/gaydara/2019_gallery/2019_06_05{/gallery}