24 травня у виставковій залі OBOLON-ART відбулося відкриття виставки художніх і фотографічних робіт «Яскраво про Київ. Миті Міста, яке ми любимо».
В експозиції представлені картини художниці Катерини Ткаченко та фотороботи Світлани Зосим, Ігоря Сіренка, Катерини Пархоменко, Олександра Вакуленка, Вікторії Опари, Тетяни Масленко. Творці робіт, а це не тільки професійні, а ще й аматорські митці, розповіли про емоції та обставини, при яких вони створювали свої світлини.
За словами Катерини Ткаченко: «Скоро наш улюблений Київ буде зустрічати день народження. Ця виставка присвячена тим митям, які ми з вами любимо в нашому прекрасному місті». Пані Катерина не тільки пише яскраві картини, але і чудові вірші, які звучали на заході в авторському виконанні.
Ця виставка – любов і шана нашому рідному місту Києву, який є Містом людей, для людей і про людей. Містом мрій і легенд. Містом сподівань і невичерпного натхнення. Містом сильних і незламних. Містом, в якому хочеться жити і будувати своє майбутнє...
В картинах і у фотороботах краєвиди Києва зачаровують своїми контрастами: величним Дніпром, набережними, мереживом зелених островів та високими, порослими лісами, колоритними пагорбами правого берега. Це місто, де старовинні золоті куполи церков гармонійно переплітаються із сучасною архітектурою і мостами, створюючи неповторні панорами.
Як тебе не любити, Києве мій …






