22 травня відбулося перше знайомство учнів 2 класу з дивовижним світом книг.
Вони здійснили свою першу подорож до дитячої бібліотеки – місця де живуть казки, пригоди та здійснюються дитячі мрії.
Маленькі читайлики ознайомилися з правилами користуванням книгами і бібліотекою, та із задоволенням вирушили у цікаву мандрівку книжковими стежинами, де на них чекали казкові герої, веселі загадки та яскраві історії. Діти із захопленням розглядали барвисті видання, та відкривали для себе чарівний світ читання.
А потім їх чекали веселі літературні ігри, цікаві загадки та завдання на кмітливість, які подарували їм гарний настрій, море позитивних емоцій та зробили цю зустріч незабутньою.
Чекаємо на нові зустрічі.
{gallery}/biblioteki/HNS/2026_gallery/2026_05_08_22/{/gallery}





