Центральна бібліотека ім. Героїв Небесної Сотні

1 вересня, у День знань, до бібліотеки імені Героїв Небесної Сотні для дітей завітали четвертокласники з ліцею «Потенціал».

Сьогодні для них – вітання з початком нового навчального року, побажання миру, добра та здійснення мрій. Зустріч з юними відвідувачами почалася з подяки захисникам, завдяки яким свято знань можливе для тисяч українських школярів.

 Знайомство з бібліотекою почалося з книжок та вікторини, під час якої юні читачі змагалися в кмітливості, вгадуючи письменників, книжки та книжкових героїв та отримували за це відповідні бали-жетони. Двоє переможців отримали книжки у подарунок, а всі учасники – солодощі. Одна з книг дісталася в подарунок класу, адже діти виявилися охочими до читання та обізнаними в літературі.

 Познайомили присутніх також із діючою виставкою «Світ знань відкриває книга» та «Заповідями читача».

 На завершення зустрічі в бібліотеці на юних відвідувачів чекав захопливий майстер-клас, на якому вони вчилися виготовляти оригінальні закладки із сухоцвітами. Адже читати улюблені книжки з власними закладками – набагато приємніше і цікавіше.

 Свято знань вдалося на славу. Діти залишали бібліотеку з гарним настроєм та бажанням продовжувати знайомство з книгою.


Адреса ЦРБ ім. Героїв Небесної Сотні

 

Графік

Понеділок 10:00 - 18:00
Вівторок 10:00 - 18:00
Середа 10:00 - 18:00
Четверг 10:00 - 18:00
П'ятниця 10:00 - 18:00
Субота Вихідний
Неділя 10:00 - 17:00

Останній день місяця - санітарний