14 лютого ми святкуємо найромантичніше свято – День Святого Валентина. Цей день в нашій країні відзначають не так давно, але він вже став досить популярним, і всі ми залюбки поринаємо в атмосферу його чарівності.

Любов - почуття світле і добре. Вона може бути до Батьківщини, до батьків, до рідного міста, до дівчини чи хлопця, і звичайно ж до книги та читання. В цей день свої почуття ми виражаємо валентинкою, листівкою у вигляді сердечка, яка є незмінним атрибутом цього романтичного свята. «Валентинка» – це освідчення в коханні, за допомогою добрих та щирих слів, написаних у ній.
Ми теж долучились до відзначення цього дня. Гарно прикрашена зала у вигляді «валентинок» створює атмосферу свята. В бібліотеці оформлені книжкові виставки «Любові чарівні сторінки» та «Під знаком Купідона». Книги українських та світових авторів, які представлені на виставці, сповнені романтичних мотивів. Ми запрошуємо на романтичне побачення з книгою всіх бажаючих. Сподіваємося книжки з красивими історіями про кохання зачарують вас і у вас з’явиться бажання прочитати їх.
Романтичне побачення чекає на Вас.
А також ви можете висловити слова подяки та любові нашим захисникам, взявши участь в акції «Дякуємо ЗСУ» ,яка проводиться в бібліотеці.