Перед тим як розповісти про захід, який відбувся у нас в бібліотеці, хочемо подякувати вчителям , батькам, які не зважаючи на скрутний час приводять дітей до бібліотеки. Книги , читання допомагають дітям хоч на деякий час забути про події, які зараз відбуваються у нас в країні.

Сьогодні до нас на гостину завітали первачки гімназії «Потенціал». Це їх перше відвідування бібліотеки. Вони із задоволенням ознайомилися з відділами бібліотеки. Поповнили свій словниковий запас словами: бібліотека, читач, формуляр читача, абонемент, читальна зала, дізналися про правила збереження книг і поведінку в бібліотеці. Також з радістю відповідали на запитання літературної вікторини та брали участь у різноманітних казкових конкурсах.
Дітлахів здивувало розмаїття книжок. Вони з цікавістю розглядали їх, та ділилися враженнями один з одним. Обіцяли бути гарними читачами і дбайливо ставитися до книжок.
Сподіваємося, що посвята в читачі стане для них першим кроком до самостійного читання, до нових зустрічей з цікавими книжками.

 


Наша адреса: м. Київ, вул. Володимира Івасюка, 51 б


Транспорт:
Автобуси: 88 - їхати до зупинки " Універсам "Сільпо"
Тролейбуси : 24, 32, 44 - їхати до зупинки " Універсам "Сільпо""
Маршрутні таксі: 164, 244, 464, 24, 224 - їхати до зупинки " Універсам "Сільпо""