Сьогодні, 25 лютого в Україні відзначається 150 - річниця від дня народження Лесі Українки – видатної української поетеси, перекладача, культурного діяча.

Леся Українка – окраса і гордість української нації. Її твори надихають, дають сил та впевненості.
З нагоди дня народження письменниці, у бібліотеці відбулися поетичні читання «Чистий промінь Лесиного слова». Учні 4 класу НВК «Потенціал» прослухавши розповідь бібліотекаря, мали змогу перейнятися багатогранним творчим і життєвим шляхом української поетеси, її жагою до життя, безмежно міцною силою волі та щирою любов’ю до Батьківщини. В ході зустрічі діти декламували поезії: «Вечірня година», « Тішся дитино», «Скрізь плач, і стогін, і ридання…» «Пісня», «Надія», «На зеленому горбочку», «Я дитиною була» та інші. Всі учасники отримали подяки, грамоти та подарунки за чудове декламування віршів Лесі Українки.
Життя Лесі Українки – героїчна легенда, яку вона творила сама, перемагаючи важку хворобу, здобуваючи знання самоосвітою і творячи для нащадків таку неповторно прекрасну поезію. Поетеса залишила нам твори, які й нині дарують нам надію та є дороговказом у житті.
«Як я умру, на світі запалає
Покинутий вогонь моїх пісень,
І стримуваний пломінь засіяє.
Вночі запалений, горітиме удень»


Наша адреса: м. Київ, вул. Героїв Сталінграду, 51 б
Тел.: (044) 413-51-27


Транспорт:
Автобуси: 88 - їхати до зупинки " Універсам "Сільпо"
Тролейбуси : 24, 32, 44 - їхати до зупинки " Універсам "Сільпо""
Маршрутні таксі: 164, 244, 464, 24, 224 - їхати до зупинки " Універсам "Сільпо""