Colors: Green Color

Калейдоскоп подій ЦРБ ім. Героїв Небесної Сотні

Їх сотні… Їх багато по всій Україні...
Вони немовлята, трохи старшого віку, підлітки. Вони ніколи не стануть дорослими. Ніколи не будуть кохати, навчатися, працювати, радіти життю. Невинних і беззахисних їх підло та підступно вбила рф. Їх світлі обличчя в нашій пам’яті, їх душі спостерігають за нами, дорослими, і лише одне питання не дає їм спокою «За що?».
Детальніше...

Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей в нашій бібліотеці відбулася «правова мозаїка» для учнів 5-6 класів гімназії «Потенціал». У кожної дитини є не тільки багато обов’язків, але і багато прав.
Детальніше...

Приємний сюрприз
Сьогодні ми отримали чудовий подарунок від Громадської організації «Волонтерське об’єднання «Світле майбутнє». Це чудова поетична збірка військового поета, ветерана Гліба Бабіча «Вірші та пісні. Спогади друзів», та ілюстрована книга Юрія Журавля про життя видатних синів і дочок нашої землі «Знай наших».
Детальніше...

Сьогодні до нас на бібліотечні гостини завітали учні 1 класу НВК «Турбота». Приміщення відразу наповнилося гомінкими голосами та веселим сміхом дітвори. В ігровій формі діти дізналися багато цікавого про книги та бібліотеку, мали можливість почитати, пограти, взяти участь в літературній вікторині.
Детальніше...

Сьогодні виповнилось би 95 років від дня народження Романа Іваничука, українського письменника, громадського діяча, одного із організаторів Товариства української мови ім. Шевченка, Народного Руху України, члена Спілки письменників України (з 1960), народного депутата України першого скликання (1990-1994), заслуженого працівника культури України, лауреата Державної премії УРСР ім. Шевченка, літературної премії ім. Головка, премії ім. Мазепи, Героя України.
Детальніше...