Наприкінці травня в столиці традиційно відзначають День Києва. В цьому році ця дата припадає на 31 травня. Києву виповнюється 1544 роки від дня заснування. У ці дні у музеях, бібліотеках, школах, різних державних установах проводять ряд заходів приурочених до Дня Києва: творчі читання, краєзнавчі бесіди біля книжкових виставок літературні години, дитячі майстер- класи.
Сьогодні до нашої бібліотеки завітали учні 5-В та 5-Г класу ліцею 285, які взяли участь у бесіді-обговоренні «Київ. Історія та культурна спадщина». Учні ознайомились з цікавими фактами розвитку та становлення нашого міста, культурною спадщиною Києва. Переглянули цікаву підбірку літератури на книжковій виставці про славетне минуле нашої столиці, архітектурні пам'ятники, легенди про стародавній Київ, та сучасне життя столиці, а також нашого Оболонського району, одного з найкращих районів міста Києва.
