Музична вітальня, до Дня Києва
До Дня Києва учні ДМШ 40 (клас фортепіано)під керівництвом викладачів Макогон С. В. та Демидової В. О. підготували цікаву концертну програму «Мелодії київських каштанів» для відвідувачів бібліотеки. У виконанні юних музикантів звучали класичні твори та мелодії українських та зарубіжних композиторів.
