ukenfrdeitptru

Приємно здивовані і водночас раді тому, що Зелена бібліотека / Green library здатна викликати інтерес не лише наших читачів, а й колег, тим паче таких творчих та креативних як Yuliia Korian , Evgeniya Zueva та Арина Черинько. Наша сьогоднішня зустріч тому підтвердження!

Для гостей ми провели невеличку екскурсію бібліотекою, розповіли про наші плани і задуми щодо розвитку екопростору в бібліотеці, обмінялися можливими напрямками подальшої співпраці. Бібліотека КПІ – один з визнаних лідерів галузі, яка успішно розвивається, має здобутки та активно впроваджує сучасні напрямки роботи. Прикладом цього є проект "Освітні студії Гретера і Криванека", яким і опікуються наші сьогоднішні гості. Це освітній проект, що сприяє появі нових ідей, пропонує ресурси та сервіси не лише для навчання, викладання і дослідження, а й для спілкування, змістовного дозвілля та розвитку творчої особистості, і сприяє формуванню нового покоління української професійної еліти. Бажаємо нашим гостям успіху в реалізації усіх планів та дякуємо за подаруночки.
Особлива подяка Люсьєна Шум за увагу та допомогу нашій бібліотеці і за ще один чудовий подарунок, про який розповімо окремо, бо він того вартий!?