ukenfrdeitptru

 Зустрічали успішного та креативного гостя – генерального директора видавництва «Ранок» Віктора Круглова. 
Надзвичайно вдячні Viktor Kruglov за увагу до нашої бібліотеки та цікаву, корисну і перспективну розмову.

Зустріч відбулася за сприяння Благодійного фонду «Бібліотечна країна» Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна, за що ми теж дуже вдячні! 
Під час зустрічі вкотре презентували наш проект зі створення екопростору в бібліотеці, говорили про можливі подальші напрямки співпраці та, звичайно, про особливі книжечки від видавництва «Ранок»!
Видавництво «Ранок» – один з лідерів галузі, який радує нас високоякісною навчальною та дитячою літературою. Протягом багатьох років видавництво отримує безліч нагород і премій, підтримує співпрацю з відомими видавництвами Європи і Америки. «Ранок» увійшов до Європейської асоціації видавців навчальної літератури і є наразі єдиним представником України. 
Але нам найближчим є той факт, що «Ранок» активно підтримує тренд екотехнологій та розвиває тему захисту природи. Підтвердження цьому – чудова серія екокниг, проект спільний з компанією «Тетрапак» надрукований на вітчизняному папері, при виготовленні якого не постраждало жодне дерево. Видавництво і надалі буде продовжувати вдосконалення виробництва із застосуванням сучасних екологічно чистих технологій. 
Екокниги від «Ранку» стають справжніми посібниками із порятунку планети, навчають оберігати ліси, дбати про тварин і рослини, економити ресурси, а ще кожен малий читайлик може відчути себе справжнім екогероєм! 
Дякуємо Дитяча література видавництва "Ранок" за надзвичайні книжечки, що поповнили наш книжковий світ та сподіваємося на продовження співпраці!