ukenfrdeitptru

 Творча майстерня «Скринька див» працювала над ексклюзивними заготовками для майбутніх колекцій. 
Наші вправні майстренята, а заодно ще й юні ботаніки, познайомилися з основними правилами створення гербарію і створили ось такі яскраві та милі блокноти для гербарію та коробочки для мушель чи камінчиків.

Хто з допитливих малюків не любить зібрати під час прогулянки букетик польових квітів? Квіти простоять пару днів і в'януть, викликаючи засмучення юного натураліста, а нерідко - і сльози. Але є вихід і це – гербарії. Окрім того, збираючи рослини, дитина запам'ятовує їх назви і те, як вони виглядають. Юний ботанік навчиться виконувати певні правила, дотримуватися послідовності дій. Оформлення гербарію вимагає акуратності і зібраності, адже сухі рослини дуже крихкі. Для збору рослин зовсім не обов'язково виділяти спеціальний час. Цим можна урізноманітнити звичайну прогулянку. Ніколи не зривайте поодинокі рослини, а вибирайте місця їх великого скупчення. Таким чином ви не нашкодите даному виду. 
Дайте дитині можливість оформити гербарій на свій смак. Разом з дитиною відшукайте інформацію про рослини з вашої колекції: де росте, коли цвіте і плодоносить, скільки років живе. 
Ну, що, вирушаємо у експедицію за яскравими спогадами?!