ukenfrdeitptru

 Поступово рухаємося в напрямку розвитку ідеї створення екопростору у нашій бібліотеці та популяризації екологічних знань. Конструктивна та предметна розмова відбулася з представниками фонду Peli can liveЯною Бобровою та Марією Козаченко, ініціативною групою Гірка Крістера Inga Malko Тетяна Ратуш, виконавчим директором Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна Люсьєною Шум.

Кожен зі сторін розповів про досягнення, можливості та перспективи власного розвитку. 
Peli can live успішно впроваджує проекти з охорони природи, відновлення лісових масивів, паркових та зелених зон, розробки та впровадження комплексних рішень захисту населених пунктів від техногенних явищ природи тощо. Зокрема, вже в дії проекти «Тузлівські лимани» з дослідження розвитку популяції пеліканів на цій території, проект «Оселі для комах», який вже має конкретні впровадження.
Волонтери «Гірки Крістера» також поділилися своїми планами та досягненнями зі збереження зеленої зони парку, впровадження цікавих задумів щодо подальшого розвитку території, зокрема екокраєзнавчого напрямку. 
А тепер про подарунки) Подивіться, як ідеально пасує скандинавський мох до нашої бібліотеки та її зелених стін. Думаємо, що у нас цим знаковим екологічно чистим подарункам буде затишно.
Ця неймовірна краса просто не може залишитися непоміченою. І наші читачі сьогодні це підтвердили. Погляньте на їхні задоволено-заворожені обличчя. Це справжнє диво природи! 
Виявляється, мох, зібраний в екологічно чистих скандинавських лісах може зберігати насичений колір, форму і м'якість від 5 до 10 років. Звичайно, якщо умови його зберігання та догляду будуть відповідними. 
Окрім цієї краси отримали і цікаві ігрові набори та неймовірний центр з підсилення звуку. Тепер наш голос точно не залишиться непоміченим)
Дякуємо за чудові подарунки та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!