ukenfrdeitptru

 Черговий майстер-клас творчої майстерні «Скринька див» присвятили улюбленцям мільйонів – вусатим та хвостатим котикам. Ось такі непрості панно змайструвати було не так вже й легко, адже неабияких зусиль довелося докласти для того, щоб мати такі «портрети»! Але кропітка робота була того варта) 

Котиків майстрували і про котиків говорили! Чи знаєте ви, що саме кіт є найпоширенішою домашньою твариною і живе з людиною вже понад 9500 років? А ще вони не такі вже й прості та милі створіння. Виявляється, звичайна домашня кішка здатна бігати зі швидкістю до 50 км/год, правда, тільки на короткі дистанції. Кішка може стрибати на висоту, яка вп'ятеро перевищує її зріст.
У більшості країн Європи й Північної Америки зустріч із чорною кішкою вважають передвісником неприємностей. А от англійці й австралійці вірять, що чорні пухнастики приносять удачу. На удачу заряджені і наші котики! 
Залишилося лише додати, що майстер-клас, як завжди, провела Яна Коломієць і ми чекаємо на вас щоп’ятниці о 15.00! Приєднуйтеся!