ukenfrdeitptru

 Відчули себе справжніми детективами і поринули у вир загадкових розслідувань разом з нашими читачами. Цього разу детективний квест влаштували для учнів 4-а класу школи №16. І це не випадково! Адже саме в ці травневі дні, а якщо бути вже і справді точним, то 22 травня відзначали 160-ту річницю від дня народження славнозвісного Артура Конан Дойла, британського письменника, відомого насамперед своїми творами про Шерлока Холмса.

Шерлок Холмс – вигаданий детективний персонаж, головний герой книг англійського письменника. Його прототипом став відомий лікар та професор Единбурзького університету Джозеф Белл, асистентом якого був Артур Конан Дойл. Завдяки своїй видатній спостережливості та умінню робити висновки, Белл міг легко визначити професію пацієнта, звідки він чи певні подробиці з його життя. Цими рисами, а також схожою зовнішністю Конан Дойл наділив і свого відомого персонажа. 
Ми ж спробували доторкнутися до слави неперевершеного детектива усіх часів і влаштували захопливі та непрості перепони для наших «детективів». Було все як у справжніх майстрів – випробовування на кмітливість, спостережливість, уважність, спритність, логічне мислення. З завданнями усі справилися чудово! З чим ми наших детективів і вітаємо!