ukenfrdeitptru

 22 травня – Міжнародний день біологічного різноманіття. 
Що ж таке «біорізноманіття», яким є його значення для планети і для кожного з нас окремо? Про це ми разом з нашими читачами, учнями 2-а класу школи №14 говорили, читали, дискутували, дивилися і навіть трішки помалювали, додавши свого бачення до різноманіття живого світу, що нас оточує.

Втрата біологічного різноманіття є однією з глобальних екологічних проблем. За оцінками фахівців, за останні декілька століть внаслідок людської діяльності темпи зникнення видів зросли майже в 1000 разів. Головними факторами впливу людини на біорізномаінття є знищення і трансформація екосистем, надмірна експлуатація природних ресурсів, забруднення довкілля.
Біорізноманіття оточує нас усюди і повсякчас, адже усе, що ми робимо та використовуємо, так чи інакше пов’язано з природою. Тому його збереження – вкрай важливе завдання.
Що ми можемо зробити для цього? Витрачати менше природних ресурсів, обирати товари з найменшим впливом на довкілля, турбуватися та сприяти збереженню наших лісів, річок, рослин і усього, що нас оточує.