ukenfrdeitptru

 Літературна гра-екскурсія «Дивовижний сад людства» відбулася для учнів 2-б класу школи №16. Цього разу ми знайомилися з новими надходженнями, акцентуючи увагу на книгах, що розповідають про видатних людей України та світу. 

Зокрема, серія книжок «Видатні українці. Люди, які творили історію» від видавництва «Агенція «ІРІО» розповідає про життя людей, які змінили світ на краще й подарували нам геніальні ідеї та винаходи. Кожна книжка серії – це унікальна історія життя героя з усіма падіннями та злетами і великими досягненнями. А наша історія знає чимало видатних і талановитих українців, що зробили значний внесок у розвиток науки, мистецтва, літератури тощо. 
Подібне спрямування і у книг серії «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей». Сподіваємося, що знайомство з життєвими принципами відомих людей допоможе дітям досягати цілей, на боятися труднощів, ніколи не здаватися на шляху до мети та завжди вірити в успіх. 
Серед нових надходжень також «Книга-мандрівка. Україна». Це своєрідна карта-розповідь у форматі «едьютейнмент», на якій зазначені найцікавіші історико-географічні та статистичні факти про країну в авторських ілюстраціях. До створення книжки були залучені експерти з різних галузей, які і створили 30 карт українських міст і областей в авторських ілюстраціях - це 1200 надзвичайних відкриттів про Україну, серед яких 327 визначних особистостей. Автори відшукали не лише найдивовижніше, але й найважливіше, що варто знати про Україну: унікальні місця, де слід побувати, культурні здобутки, видатних особистостей та поворотні моменти, що вплинули на хід історії та життя кожного українця.