ukenfrdeitptru

 Сьогоднішній день можна вважати ще одним днем рідної мови. Верховна Рада України проголосувала за законопроект №5670-д "Про забезпечення функціонування української мови як державної". 

Відтепер українською говоритимуть у публічному просторі, державному та комунальних секторах, у сфері обслуговування, у підписах та маркуванні товарів та послуг. Це, зокрема, стосується медичної допомоги, обслуговування на транспорті, у публічних закладах. Комп’ютерні програми повинні будуть мати інтерфейс державною мовою та/або англійською мовою або мовами Євросоюзу.
Українська мова - державна мова України. Українською розмовляє близько 45 мільйонів людей і вона входить до другого десятка найпоширеніших мов світу. Наша мова своїм корінням, за твердженням істориків, сягає глибини не менше семи тисячоліть. Праєвропейський санскрит містить більше 1000 нинішніх українських кореневих слів. Жодна з європейських мов (окрім литовської) так близько не стоїть до своїх витоків. Вона відрізняється від решти східнослов’янських мов своєю милозвучністю та унікальними словами та правилами. Українська мова офіційно визнана однією з найкрасивіших: вона посідає друге місце в світі за мелодійністю (після італійської) та третє за красою лексики (після французької та перської).
І це не прості слова, бо ми відчуваємо це щодня)